OVERZICHT KAMPIOENEN

 

OVERZICHT RECORDS 

 

OVERZICHT HOOGSTE SERIE

 

 
PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP  BANDSTOTEN DE VALK 2017 – 2018.

 

VOORWEDSTRIJDEN  DERDE KLASSE -          25  CAR –

 

Poule A -             Vrijdag 8 en Zaterdag 9 december.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Dim van Groesen

4

6

82

74

7

1,108

1,471

2.

Adri Kouwenberg

4

6

96

91

7

1,055

1,471

3.

Arjo Dane

4

4

68

91

8

0,747

1,000

4.

Piet Ackermans

4

2

89

88

7

1,011

1,471

5.

Jan Schoenmakers

4

2

79

88

5

0,898

1,042

Dim en Adri naar de finale op vr. 26 en za. 27 januari.

 

Poule B -            Vrijdag 15 en Zaterdag 16 december.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Hanny Hultermans

4

8

100

90

12

1,111

1,471

2.

Christ van Dongen

4

4

86

99

10

0,869

1,000

3.

Toon Verbunt

4

2

86

103

5

0,835

1,000

4.

Mari Loonen

4

2

78

88

6

0,886

1,190

5.

Jan Laros uitgevallen wegens ziekte

 

Hanny gaat naar de finale op vr. 26 en za. 27 januari. Christ in de wachtkamer.

 

Poule C -            Vrijdag 19 en Zaterdag 20 januari.

Mario Kouwenberg                  - b.v. d’ouwe sok

Rob Kuipers                            - b.v. excelsior

Jos Rutters                              - b.v. de valk

Henk Faro                              - b.v. de bus

William van Westenbrugge      - b.v. v.o.o.

FINALE (5 spelers)  - Vrijdag 26 januari en Zaterdag 27 januari.

VOORWEDSTRIJDEN  TWEEDE  KLASSE -           30  CAR -

Poule A -            Vrijdag 2 en Zaterdag 3 februari.

Henk IJpelaar                         - b.v. de koude tap     

Ad Siemons                             - b.v. excelsior 

Jan Smans                               - b.v. de valk  

Maurice Heijne                        - b.v. excelsior

Tim Hoevenaars                      - b.v. de valk

Poule B -            Vrijdag 23 en Zaterdag 24 februari.

Jac Klijn                                  - b.v. de valk

Dick van Zwietering                          - b.v. de koude tap

Rini Netten                             - b.v. het vaartje  

Leo Peeters                                      - b.v. excelsior

Piet Rademakers                     - b.v. de valk

FINALE (5 spelers)   - Vrijdag 2 en Zaterdag 3 maart.

VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE -           40  CAR.

Poule A -            Vrijdag 9 en Zaterdag 10 maart.

Werner Raaijmakers               - b.v. nooit volleerd

Rob Houtepen                          - b.v. de valk

Tonny Kokx                                      - b.v. ennog 5

Jeroen van Gool                      - b.v. de valk

Cor Vereggen                         - b.v. aurora

Poule B -            Vrijdag 16 en Zaterdag 17 maart.

Toon van Spaandonk               - b.v. de bobo’s

Cees Claasen                           - b.v. d’ouwe sok

Herman Anders                       - b.v. de valk

Hans Oerlemans                      - b.v. nooit volleerd

Tom Mijnders                         - b.v. ennog 5 

FINALE (5 spelers)    - Vrijdag 23 en Zaterdag 24 maart. 

 

SUPER FINALE  6 KAMPIOENEN  VRIJDAG 6 EN ZATERDAG 7 APRIL.

AANVANGSTIJDEN:  VRIJDAG 19.30 UUR - ZATERDAG 13.30 UUR

Totaal aantal deelnemers: 82.

VOORWEDSTRIJDEN  VIERDE KLASSE -          20  CAR -

Poule A -             Vrijdag 10 en Zaterdag 11 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Dim van Groesen

4

6

71

71

7

1,000

1,429

2.

Ad van Gils

4

6

78

90

4

0,867

1,176

3.

Geert Trommelen

4

4

67

90

3

0,744

0,833

4.

Paul de Jong

4

2

71

84

4

0,845

1,667

5.

Jan Michielsen

4

2

50

89

3

0,562

0,800

 

Poule B -            Vrijdag 17 en Zaterdag 18 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Just Zonneveld

4

7

80

77

5

1,039

1,667

2.

Arnold Willemsen

4

5

77

95

6

0,811

1,000

3.

Ger Kerst

4

4

74

69

6

1,072

1,538

4.

Bert Evers

4

4

61

74

4

0,824

1,111

5.

Hans Trommelen

4

0

53

75

5

0,707

0,000

 

Poule C -            Vrijdag 24 en Zaterdag 25 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

 

1.

Arthur Emmen

4

8

80

80

7

1,000

1,667

 

2.

Jan Pullens

4

4

74

66

9

1,121

2,000

 

3.

Dré van den Bosch

4

4

67

80

5

0,838

1,053

 

4.

John Kreeft

4

4

63

83

4

0,759

1,333

 

5.

Frans Meeren

4

0

42

73

4

0,575

0,000

 

 

 

 

 

JUST ZONNEVELD KAMPIOEN IN DE 4E KLASSE.

Onder kundige arbitrage van Frans Claassen en Rutger van der Kaay speelden Just Zonneveld en Arnold Willemsen, beiden van b.v. de valk de 1e partij tegen elkaar, in 16 beurten wist Just te winnen.

Arthur Emmen van b.v. de valk  en Ger Kerst, van b.v. de bobo’s , speelden de volgende wedstrijd, in 15 beurten was Arthur aan de meet.

Ad van Gils van b.v. nooit volleerd en Jan Pullens, van b.v. d’ouwe sok, kwamen voor de eerste keer aan tafel, Ad won in 12 beurten.

Arnold speelde hierna tegen Arthur en wist te winnen in 18 beurten.

Ger pakte hierna zijn 1e winst tegen Ad, in slechts 13 beurten was Ger klaar.

Just liep tegen een nederlaag aan tegen Jan, in 17 beurten.

Na 2 speelrondes hadden alle deelnemers 1 keer gewonnen en 1 keer verloren.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Arthur en Ad, Ad pakte in 21 beurten zijn tweede winst.

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Rob Houtepen en Jos Rutters.

Het zou er nog behoorlijk gaan spannen.

In de 1e wedstrijd wist Jan te winnen in 21 beurten van Arnold.

Just pakte ook zijn 2e winst door Ger te kloppen in 24 beurten.

Ook voor Arnold  2 keer winst, nadat Ad werd verslagen in 17 beurten.

Arthur kon hierna Just niet afhouden van zijn 3e winst partij in 20 beurten.

Ger bleef ook in de race voor het kampioenschap door winst tegen Jan in 24 beurten.

Met ingang van de laatste speelronde nog 5 kanshebbers voor de titel.

Door winst op Arnold in 17 beurten eindigde Ger op 6 punten.

Arthur hield Jan van de winst af door te winnen in 19 beurten

De laatste wedstrijd ging tussen Ad en Just, bij winst of remise zou Just het kampioenschap binnen halen.

Mocht Ad de partij winnen dan zouden er 3 spelers op 6 punten eindigen.

Zover liet Just het niet komen, zeer geconcentreerd spelend won Just in 29 beurten en pakte daarmee het kampioenschap, proficiat.

Door dit kampioenschap is Just ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, de kampioenen Jos Michielsen in de 5e klasse en echtgenote Jeannette Zonneveld in de 6e klasse hadden zich hiervoor al geplaatst.

IMG_0001

v.l.n.r. Ad, kampioen Just, Ger, Arnold, Jan en Arthur

De beste partij, 12 beurten,  en hoogste serie, 8,  waren voor Ad van Gils.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Just Zonneveld

5

8

97

106

6

0,915

1,250

2.

Ger Kerst

5

6

92

93

5

0,989

1,538

3.

Jan Pullens

5

4

85

93

5

0,914

1,176

4.

Arnold Willemsen

5

4

79

89

6

0,888

1,176

5.

Ad van Gils

5

4

76

92

8

0,826

1,667

6.

Arthur Emmen

5

4

74

93

5

0,796

1,333

VOORWEDSTRIJDEN  VIJFDE  KLASSE -          15 CAR.

Poule A.             Vrijdag 13 en Zaterdag 14 oktober.

EINDSTAND GESP. PNT CAR BRT SERIE ALG.GEM H.P.G.

1. Peter Pijnenburg 4 6 57 80 6 0,713 0,882
2. Richard Smans 4 6 59 113 4 0,522 0,600
3. Brendy van Wingerden 4 4 46 84 3 0,548 1,154
4. Wesley van den Hoven 4 4 43 80 4 0,538 0,652
5. Cees Willemse 4 0 30 100 3 0,300 0,000
6. Manfred Schmidt niet opgekomen

Poule B.             Vrijdag 20 en Zaterdag 21 oktober.

EINDSTAND GESP. PNT CAR BRT SERIE ALG.GEM H.P.G.

1. Adrie de Bruijn 5 8 74 118 4 0,627 0,938
2. Jos Nollen 5 5 61 95 6 0,642 1,154
3. Ronald van Eil 5 5 63 118 3 0,534 0,625
4. Eric in 't Groen 5 4 63 85 4 0,741 1,250
5. Corné van Beijsterveld 5 4 63 119 5 0,529 0,750
6. Joke Clemens 5 4 67 127 4 0,528 0,789

Poule C -            Vrijdag 27 en Zaterdag 28 oktober.

EINDSTAND GESP. PNT CAR BRT SERIE ALG.GEM H.P.G.

1. Tjeu Boomaars 5 8 74 82 4 0,902 1,500
2. Jos Michielsen 5 6 67 72 5 0,931 1,667
3. Rob Claesen 5 4 60 76 5 0,789 1,875
4. Saskia van der Sanden 5 2 40 86 3 0,465 0,833
5. Frans Claassen ziek van 1e dag

 

JOS MICHIELSEN KAMPIOEN IN DE 5E KLASSE.

Alle deelnemers dienden 15 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder deskundige arbitrage van Jeannette Zonneveld en Sandra Laming speelden Jos Nollen, van b.v. de bobo’s en Richard Smans van b.v. de valk de 1e partij tegen elkaar, in 15 beurten wist Richard te winnen.

Clubgenoten Peter Pijnenburg en Adrie de Bruijn van b.v. de herberg, kwamen voor de eerste keer aan tafel. Peter won in 19 beurten. Tjeu Boomaars wist clubgenoot  Jos Michielsen, beiden van b.v. a.l.m. te verslaan in 19 beurten.

Adrie won vervolgens in 12 beurten van Jos Nollen. Jos Michielsen pakte zijn eerste winst tegen Richard 15 beurten. Ook Peter won zijn 2e partij tegen Tjeu in 19 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Jos en Jos, Jos Michielsen won in 20 beurten.

Na dag 1 dus Peter met 2 keer winst aan de leiding, Jos Michielsen won 2 keer en verloor 1 keer.

Op dag 2 was de arbitrage in vertrouwde handen bij Nicole van Geloven en Bianca van Praet.

Adrie en Tjeu speelden als eerste tegen elkaar, in 9 beurten wasTjeu aan de meet.

Peter won ook zijn 3e wedstrijd tegen Richard in 25 beurten.

Ook Jos Michielsen kwam op 3 keer winst door Adrie te verslaan in 15 beurten.

De puntloze Jos Nollen bezorgde Peter zijn eerste verlies en had daar 12 beurten voor nodig.

Ook Tjeu zou op 6 punten kunnen komen, maar de wedstrijd tegen Richard eindigde in remise in 15 beurten.

Nog 3 kanshebbers voor de titel bij het ingaan van de laatste speelronde, Peter, Jos Michielsen en Tjeu.

Adrie pakte haar 2e winst door Richard in 24 beurten te verslaan.

Jos Nollen pakte ook zijn 2e winst tegen Tjeu in 25 beurten die hierdoor uitgeschakeld werd voor de

De laatste wedstrijd ging tussen Jos Michielsen en Peter, de winnaar van deze wedstrijd zou de kampioen worden.

In 19 beurten wist Jos deze strijd te winnen, Peter achterlatend op 13 caramboles, en werd kampioen, proficiat.

Door dit kampioenschap is Jos ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Jeannette Zonneveld, kampioen in de 6e klasse had zich hiervoor al geplaatst. 

IMG_0002

v.l.n.r. kampioen Jos, Jos Nollen,  Adrie, Peter, Tjeu en Richard

De beste partij was voor Tjeu Boomaars (9 beurten) en Jos Michielsen had met 2 keer een reeks van 6 de hoogste serie.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jos Michielsen

5

8

71

90

6

0,789

1,250

2.

Peter Pijnenburg

5

6

70

94

5

0,745

0,789

3.

Tjeu Boomaars

5

5

67

87

6

0,770

1,667

4.

Jos Nollen

5

4

60

87

6

0,690

1,250

5.

Adrie de Bruijn

5

4

48

76

4

0,632

1,250

6.

Richard Smans

5

3

70

97

6

0,722

1,000

VOORWEDSTRIJDEN  ZESDE  KLASSE -          10 CAR.

Poule A -            Vrijdag 15 en Zaterdag 16 september.

EINDSTAND GESP. PNT CAR BRT SERIE ALG.GEM H.P.G.

1. Cees Willemse 4 6 37 73 3 0,507 0,588
2. Petra van Dongen 4 4 33 67 3 0,493 0,769
3. Jeannette Zonneveld 4 4 28 66 4 0,424 0,714
4. Dit van Loon 4 4 31 75 3 0,413 0,588
5. Peter Dingemans 4 2 29 76 2 0,382 0,714

Cees Willemse en Petra van Dongen naar de finale op vrijdag 6 en zaterdag 7 okt.

Poule B.             Vrijdag 22 en Zaterdag 23 september.

EINDSTAND GESP. PNT CAR BRT SERIE ALG.GEM H.P.G.

1. Ad Rombouts 4 6 33 71 4 0,465 1,250
2. Aad van der Kaaij 4 6 38 87 3 0,437 0,526
3. Elvira Dirven 4 2 29 102 3 0,284 0,476
4. Theo in 't Groen 4 2 23 84 3 0,274 0,294
5. Anneke Vermunt afgemeld

Aad van der Kaaij en Ad Rombouts naar de finale op vrijdag 6 en zaterdag 7 okt.

Poule C.             Vrijdag 29 en Zaterdag 30 september.

EINDSTAND GESP. PNT CAR BRT SERIE ALG.GEM H.P.G.

1. Robert Renard 4 6 34 117 2 0,291 0,417
2. Riekie van den Hoven 4 4 35 82 3 0,427 0,556
3. Rutger van der Kaaij 4 4 38 94 3 0,404 0,476
4. René van den Bosch 4 4 33 93 3 0,355 0,476
5. José Slatman 4 2 30 93 2 0,323 0,526

JEANNETTE ZONNEVELD KAMPIOEN IN DE 6E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 43e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk/De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 82 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 6  en zaterdag 7 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 6e klasse.

Alle deelnemers dienden 10 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder deskundige arbitrage van Paul de Jong en Henk Driessen speelden Petra van Dongen en Jeannette Zonneveld, beiden van b.v. de valk, de 1e partij tegen elkaar, in een moeizame partij won Jeannette in 37 beurten.

Dit van Loon, van b.v. de herberg, en Aad van der Kaaij, van b.v. de valk., speelden de volgende wedstrijd, in 23 beurten was Dit aan de meet. Topfavoriet Cees Willemse, van b.v., euphonia, en Riekie van den Hoven, van b.v. de salamander, kwamen voor de eerste keer aan tafel, Cees won in slechts 14 beurten.

Dit pakte ook haar tweede winst tegen Petra in een prima partij in 12 beurten.

Jeannette wist hierna Cees te verslaan in 34 beurten.

Aad pakte zijn eerste winst tegen Riekie in 19 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Petra en Cees, Cees herstelde zich van zijn verlies in de vorige partij en won in 21 beurten.

Na dag 1 aan de leiding Dit en Jeannette met 2 keer winst, Cees had aok 2 keer winst maar verloor ook 1 keer.

Op dag 2 was de arbitrage in handen van Toon van Spaandonk en Onno Roncken.

In de 1e wedstrijd van dag 2 bezorgde Riekie in 14 beurten Dit haar eerste nederlaag.

Ook Jeannette liep tegen haar eerste verlies aan tegen Aad dat gebeurde in 17 beurten.

Dit bezorgde Cees zijn 2e nederlaag door winst in 19 beurten.

Aad kwam op 3 keer winst door Petra in 16 beurten te verslaan.

Jeannette won hierna van Riekie in 33 beurten, voor de 3e keer bleef de tegenstander van Jeannette steken op 9 caramboles.

Nog 3 kanshebbers voor de titel bij het ingaan van de laatste speelronde, Dit, Jeannette en Aad.

Aad  kwam door winst tegen Cees in 25 beurten op 8 punten.

Dit en Jeannette, beiden 6 punten, speelden hierna tegen elkaar.

De winnaar van deze wedstrijd zou ook uitkomen op 8 punten, zodat een barrage partij dan noodzakelijk zou worden. Jeannette won in 21 beurten.

De laatste reguliere wedstrijd ging tussen Petra en Riekie, in 29 beurten won Riekie en kwam hierdoor uit op 4 punten.

Petra, de kampioene van vorig jaar, eindigde puntloos onderaan.

Jeannette en Aad gingen vervolgens in een barrage partij strijden om de titel.

Aad begon voortvarend en had na 4 beurten al 5 caramboles verzameld.

Het venijn zat echter in de staart, want Jeannette maakte in haar laatste 3 beurten 6 caramboles en won de wedstrijd in 13 beurten en daarmee het kampioenschap, proficiat.

Aad bleef steken op 9 caramboles.

Door dit kampioenschap is Jeannette ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen.

fianle band 6e 2017 (2)

v.l.n.r. Cees, Dit, Petra, kampioene Jeannette, Riekie en Aad

De beste partij was voor Dit van Loon (12 beurten) en Aad van der Kaaij had de hoogste serie met 5.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jeannette Zonneveld

5

8

47

142

2

0,331

0,476

2.

Aad van der Kaaij

5

8

47

100

5

0,470

0,625

3.

Dit van Loon

5

6

41

89

4

0,461

0,833

4.

Riekie van den Hoven

5

4

41

109

3

0,376

0,714

5.

Cees Willemse

5

4

39

113

4

0,345

0,714

6.

Petra van Dongen

5

0

29

115

2

0,252

0,000