OVERZICHT KAMPIOENEN

 

OVERZICHT RECORDS 

 

OVERZICHT HOOGSTE SERIE

 

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP  BANDSTOTEN DE VALK 2019 – 2020.

-------------------------------------------------------------------------------

VOORWEDSTRIJDEN  ZESDE  KLASSE -          10 CAR.

Poule A -            Vrijdag 13 en Zaterdag 14 september.

Jan Michielsen                 - b.v. de salamander

Rutger van der Kaaij          - b.v. de valk

Elvira van Eil - Dirven       - b.v. de herberg

Theo in ‘t Groen              - b.v. de bobo’s

Dit van Loon                   - b.v. de herberg

Jeroen de Jong                  - b.v. de salamander

Poule B.             Vrijdag 27 en Zaterdag 28 september.

Leonie Smits                     - b.v. de salamander

Peter Dingemans              - b.v. de herberg

Aad van der Kaaij              - b.v. de valk

Cees Willemse                 - b.v. euphonia

Riekie van de Hoven         - b.v. de salamander

René van den Bosch          - b.v. kennet

FINALE (6 spelers)   - Vrijdag 4 en Zaterdag 5 oktober.

VOORWEDSTRIJDEN  VIJFDE  KLASSE -          15 CAR.

Poule A.             Vrijdag 11 en Zaterdag 12 oktober.

Jos Nollen                       - b.v. de bobo’s

Piet Scheepers                  - b.v. het vaartje

Conny Timmermans          - b.v. v.o.o.

Joke Clemens                   - b.v. de herberg

Adrie de Bruijn                 - b.v. de herberg

Jan Leemans                     - b.v. de keu

Poule B.             Vrijdag 18 en Zaterdag 19 oktober.

Geert Trommelen             - b.v. ennog 5

Ronald van Eil                 - b.v. de herberg

Eric in ’t Groen                - b.v. kennet

Saskia van der Sanden        - b.v. de valk

Rob Claesen                     - b.v. de valk

Manfred Schmidt              - b.v. excelsior

Poule C -            Vrijdag 25 en Zaterdag 26 oktober.

Christ van de Hoven         - b.v. de salamander

Brendy van Wingerden      - b.v. de herberg

Peter Pijnenburg               - b.v. de herberg

Jan Embrechts                  - b.v. de bobo’s

Hans Boutier                   - b.v. het vaartje

Jeroen Staps                     - b.v. excelsior

FINALE (6 spelers)   - Vrijdag 8 en Zaterdag 9 november.

VOORWEDSTRIJDEN  VIERDE KLASSE -          20  CAR -

Poule A -             Vrijdag 15 en Zaterdag 16 november.

Dré van den Bosch            - b.v. de valk

Ad van Gils                      - b.v. nooit volleerd  

Toon Schroder                 - b.v.de herberg

Jos Michielsen                 - b.v. a.l.m.

Adri Kouwenberg             - b.v. d’ouwe sok  

Poule B -            Vrijdag 22 en Zaterdag 23 november.

Just Zonneveld                 - b.v. de valk

Hans Trommelen             - b.v. ennog 5

Bert Evers                        - b.v. d’ouwe sok

Thomas Groenendaal        - b.v. v.o.o.

Tjeu Boomaars                 - b.v. de herberg

Poule C -            Vrijdag 29 november en Zaterdag 30 november.

Arnold Willemsen            - b.v. de valk 

Frans Meeren                   - b.v. d’ouwe sok

Corné van Beijsterveld       - b.v. de b.u.s.

Emiel van den Hoven        - b.v. v.o.o.   

Mario Kouwenberg           - b.v. d’ouwe sok

FINALE (6 spelers)  - Vrijdag 13 en Zaterdag 14 december.

VOORWEDSTRIJDEN  DERDE KLASSE -          25  CAR -

Poule A -             Vrijdag 20 en Zaterdag 21 december.

Dim van Groesen              - b.v. de bobo’s

Jan Schoenmakers             - b.v. nooit volleerd 

Wout van Delft                - b.v. o.n.a.

Hans van Leijsen              - b.v. ennog 5

Rob Kuipers                    - b.v. excelsior

Poule B -            Vrijdag 17 en Zaterdag 18 januari.

Arthur Emmen                 - b.v. de valk

Jan Pullens                       - b.v. d’ouwe sok  

Piet Ackermans                - b.v. excelsior

John Kreeft                      - b.v. de kras

Ger Kerst                        - b.v. de bobo’s

Poule C -            Vrijdag 24 en Zaterdag 25 januari.

Bert Huijgens                   - b.v. de herberg

Hans Verbunt                  - b.v. de keu

Johan Meeren                  - b.v. de salamander  

Peter Ackermans              - b.v. excelsior

Paul de Jong                    - b.v. de valk

FINALE (5 spelers)  - Vrijdag 31 januari en Zaterdag 1 februari.

VOORWEDSTRIJDEN  TWEEDE  KLASSE -           30  CAR -

Poule A -            Vrijdag 7 en Zaterdag 8 februari.

Rini Netten                     - b.v. het vaartje 

Dick van Zwietering         - b.v. de koude tap  

William van Westenbrugge - b.v. v.o.o.

Leo Peeters                      - b.v. excelsior

Piet Rademakers               - b.v. de valk

Poule B -            Vrijdag 14 en Zaterdag 15 februari.

Tim Hoevenaars               - b.v. de valk

Embert Broekhoven          - b.v. het vaartje

Jos Rutters                      - b.v. de valk

Henk IJpelaar                   - b.v. de koude tap  

Ad Siemons                     - b.v. excelsior

Poule C -            Vrijdag 6 en Zaterdag 7 meert.

Christ van Dongen            - b.v. d’ouwe sok 

Jan Smans                        - b.v. de valk

Jac Klijn                          - b.v. de valk  

Mari Loonen                   - b.v. excelsior

Patrick van Dongen          - b.v. kennet

FINALE (5 spelers)   - Vrijdag 13 en Zaterdag 14 maart.

VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE -           40  CAR.

Poule A -            Vrijdag 20 en Zaterdag 21 maart.

Hans Oerlemans               - b.v. nooit volleerd

Rob Houtepen                - b.v. de valk

Herman Anders                - b.v. de valk

Jeroen van Gool                - b.v. de valk

Tonny Kokx -                 - b.v. ennog 5

Poule B -            Vrijdag 27 en Zaterdag 28 maart.

Toon van Spaandonk        - b.v. de bobo’s

Cees Claasen                    - b.v. d’ouwe sok

Ton van Gool                  - b.v. de valk

Jan Timmermans              - b.v. de kras

Tom Mijnders                - b.v. ennog 5 

FINALE (5 spelers)    - Vrijdag 3 en Zaterdag 4 april. 

SUPER FINALE  6 KAMPIOENEN  VRIJDAG 17 EN ZATERDAG 18 APRIL.

Totaal 85 deelnemers