ERELIJST  KAMPIOENEN A EN B KLASSE –

 

2018 – JAN PULLENS                                        klik hier voor verslag

2017 – LEO PEETERS                                         klik hier voor verslag

2016 – WILLIAM VAN WESTENBRUGGE          klik hier voor verslag

2015 – DRΙ VAN DEN BOSCH                            klik hier voor verslag

2014 – CEES SPRANGERS                                  klik hier voor verslag

2013 – DIM VAN GROESEN                                klik hier voor verslag

2012 – NICO AKKERMANS                                 klik hier voor verslag

2011 – RIEN STUBBE   †                                    klik hier voor verslag

2010 – TOON BROEDERS  †                                klik hier voor verslag

2009 – GERTJAN VAN DER HORST                   klik hier voor verslag

2008 – GERTJAN VAN DER HORST                   klik hier voor verslag

2007 – EMBERT BROEKHOVEN                        klik hier voor verslag

2006 – EMBERT BROEKHOVEN                        klik hier voor verslag

2005 – DRΙ VAN DEN BOSCH                            klik hier voor verslag

2004 – CEES SPRANGERS                                  klik hier voor verslag

2003 – TOON VAN SPAANDONK                        klik hier voor verslag

2002 – TOON BROEDERS  †                                klik hier voor verslag

2001 – ROB HOUTEPEN                                     klik hier voor verslag

2000 – ADRI BRENDERS                                    klik hier voor verslag

1999 – TON KEMMEREN

1998 – TOON BROEDERS  †

1997 – BART HULTERMANS

1996 – JACK WIJNEN                                                                             

1995 – AD KLIJN

1994 – JOHN VAN HOLST

1993 – JACK WIJNEN

1992 – AD KLIJN

1991 - JACK WIJNEN

1990 - JACK WIJNEN

1989 – JACK WIJNEN

 

ERELIJST  KAMPIOENEN  B  KLASSE -

 

2004 – SJAAK VAN GOOL    †                     klik hier voor verslag

2003 – PAUL DE JONG                                klik hier voor verslag

2002 – DENNIS KLIJN                                klik hier voor verslag

2001 – NOR VAN DEN KERKHOF              klik hier voor verslag     

2000 – PAUL DE JONG                                klik hier voor verslag

1999 - JUST ZONNEVELD

1998 – JUST ZONNEVELD

1997 – PETER DINGEMANS

1996 – PETER BRENDERS †

1995 – CORNΙ HORSTEN

1994 – RIEN STUBBE †

1993 – PETER VAN BRAGT

1992 – HANS VERBUNT

1991 – RIEN STUBBE †

1990 - CORNΙ KIMENA­­I