KLIK HIER VOOR OVERZICHT KAMPIOENEN

 

 

 

WETSTEIJN  AMUSEMENT DORDRECHT.

    " WETSTEIJN MASTERS "

 

DATA 2018 –

 

VOORWEDSTRIJDEN -

ZATERDAG 12 MEI – 19 MEI – 26 MEI – 2 JUNI

 

KWARTFINALE –

ZATERDAG 9 JUNI (3 POULES VAN 5)

 

HALVE FINALE –

ZATERDAG 16 JUNI (3 POULES VAN 5)

 

FINALE –

ZATERDAG 23 JUNI (5 DEELNEMERS)

 

-----------------------------------------

LEO PEETERS ONGESLAGEN KAMPIOEN 2017.

 

Ook dit jaar werd er weer gespeeld om de titel WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN.

Horeca Dongen organiseerde wederom dit toernooi, de wedstrijden werden afgewerkt in de volgende café ’s, Het Vaartje, D’ouwe Sok en De Valk.

Het toernooi werd voor de 29e keer verspeeld, met in totaal 60 deelnemers.

Dankzij de bereidwillige financiële medewerking van "WETSTEIJN AMUSEMENT" hing er ook dit jaar weer een mooie prijzenpot aan het toernooi.

 

Na voorwedstrijden kwart en halve finale werd op zaterdag 24 juni de finale verspeeld in café de valk.

De beste 5 uit de halve finale gingen strijden om de felbegeerde titel.

In deze finale moest Rob Houtepen 12 caramboles maken, William van Westenbrugge 8 en de overige 3 finalisten,  Hans de Rooij, Tjeu Boomaars en Leo Peeters 6 caramboles.

 

Onder kundige leiding van Toon van Spaandonk, Ger Kerst en Henk Driessen werd de finale gestart.

In de 1e wedstrijd trad de regerende kampioen William van Westenbrugge aan tegen Tjeu Boomaars, in 13 beurten pakte William zijn eerste winst.

Rob Houtepen versloeg vervolgens Hans de Rooij in 27 beurten.

Leo Peeters kwam voor het eerst aan tafel tegen Tjeu, in 17 beurten was Leo aan de meet.

Hans de Rooij pakte zijn eerste winst tegen William in 14 beurten.

Leo Peeters pakte ook zijn 2e winst tegen Rob in 12 beurten, Rob scoorde een serie van 6 en maakte in de nabeurt een serie van 3, maar kwam 1 carambole tekort.

Dus na dag 1 Leo op kop met 2 keer winst.

Hans de Rooij begon de 2e dag met winst op Tjeu in 19 beurten.

Leo won ook zijn 3e wedstrijd met een slotserie van 3 tegen William in 9 beurten, hierdoor was William uitgeschakeld voor de titel.

In een schitterende partij won Rob vervolgens in 8 beurten van Tjeu met een slotserie van 6.

Cruciaal was nu de partij tussen Leo en Hans, bij winst of remise was Leo al kampioen, bij verlies bleven er 3 kanshebbers over de titel.

In een zeer nerveuze wedstrijd wist Leo te finishen in 37 beurten en werd hierdoor de nieuwe kampioen, proficiat.

De laatste wedstrijd ging tussen Rob en William met als inzet plaats 2, Rob speelde wederom een prima wedstrijd en won in 13 beurten en werd hierdoor 2e, en kwam over het gehele toernooi dus maar 1 carambole tekort.

Rob speelde ook de beste partij in de finale, 8 beurten goed voor 25 euro.

 

IMG_0029

v.l.n.r. William, Hans, Rob, kampioen Leo en Tjeu

Na passende dankwoorden aan alle medewerkenden werd het toernooi door wedstrijdleider Jan Smans afgesloten en werd iedereen weer uitgenodigd voor de 30e editie van 2018.

Een bijzonder dankwoord was er voor WETSTEIJN amusement voor de financiële injectie, en de garantie dat de sponsoring ook gegarandeerd is voor de komende jaren.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

%

1.

Leo Peeters

4

8

25

75

2

0,333

0,667

111%

2.

Rob Houtepen

4

6

51

60

6

0,850

2,000

142%

3.

Hans de Rooij

4

4

19

97

3

0,196

0,500

65%

4.

William van Westenbrugge

4

2

25

49

4

0,510

0,692

128%

5.

Tjeu Boomaars

4

0

9

57

1

0,158

0,000

53%

 

 

WETSTEIJN MASTERS 2017

HALVE FINALE

tussen haakjes aantal te behalen caramboles.

Poule 1

De valk

17-jun

tafel 1

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

William van Westenbrugge (8)

8

32

80

3

0,471

0,400

100%

2

Tjeu Boomaars (6)

6

21

71

2

0,600

0,296

99%

3

Jack van Delft (14)

2

48

76

6

1,077

0,632

90%

4

Ton van Gool (8)

2

21

51

4

0,818

0,412

82%

5

Corné van Beijsterveld (6)

2

14

74

2

0,250

0,189

63%

Poule 2

De valk

17-jun

tafel 2

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Rob Houtepen (12)

8

45

75

5

0,923

0,600

100%

2

Rob Kuipers (6)

6

20

75

2

0,778

0,267

89%

3

Herman Anders (10)

4

33

72

3

0,714

0,458

92%

4

Jos Rutters (6)

2

16

69

3

0,333

0,232

77%

5

Hans Verbunt (8)

0

25

57

2

0,600

0,439

110%

Poule 3

het vaartje

17-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Leo Peeters (6)

8

27

48

4

1,000

0,563

188%

2

Hans de Rooij (6)

6

22

46

3

0,750

0,478

159%

3

Johan Nieuwenhuizen (8)

4

26

48

4

0,643

0,542

135%

4

Ad Siemons (8)

2

22

59

3

0,364

0,373

93%

5

Bart Hultermans (14)

0

45

55

4

0,000

0,818

117%

 

Beste partij halve finale

Leo Peeters7 beurten.

 

WETSTEIJN MASTERS 2017

KWART FINALE

tussen haakjes aantal te behalen caramboles.

Poule 1

De valk

10-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Jos Rutters (6)

8

23

81

3

0,353

0,284

95%

2

Ad Siemons (8)

6

29

66

3

0,750

0,439

110%

3

Hanny Hultermans (10)

3

34

71

3

0,556

0,479

96%

4

Toon van Spaandonk (10)

3

33

76

3

0,524

0,434

87%

5

Jos Michielsen (6)

0

18

93

2

0,000

0,194

65%

Poule 2

D'ouwe sok

10-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Bart Hultermans (14)

6

56

55

6

1,556

1,018

145%

2

Herman Anders (10)

4

23

40

4

0,909

0,575

115%

3

Rini Netten (8)

4

29

65

7

1,600

0,446

112%

4

Gerrit van der Veeken (6)

4

22

68

3

0,538

0,324

108%

5

Gerry Kerst (6)

2

15

62

3

0,400

0,242

81%

Poule 3

De valk

10-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Hans Verbunt (8)

6

33

65

5

1,091

0,508

127%

2

Leo Peeters (6)

6

18

54

2

0,727

0,333

111%

3

Mari Loonen (6)

4

18

54

3

0,800

0,333

111%

4

Jan Embrechts (6)

4

17

64

3

1,000

0,266

89%

5

Joseph van de Ven (8)

0

21

77

2

0,000

0,273

68%

Beste partij kwartfinale

Rini Netten 5 beurten.

 

 

 

 

WETSTEIJN MASTERS 2017

VOORWEDSTRIJDEN

12 poules van 5 deelnemers.

tussen haakjes aantal te behalen caramboles.

9 beste poulewinnaars rechtstreeks naar de halve finale op zaterdag 17 juni

3 andere poule 3 winnaars en 12 nummers 2 naar de kwartfinale op zaterdag 10 juni

Poule 1

De Valk

13-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Corné van Beijsterveld (6)

6

21

64

2

0,500

0,328

109,0%

2

Joseph van de Ven (8)

6

30

77

3

0,563

0,390

97,0%

3

Dim van Groesen (8)

4

28

62

5

0,667

0,452

113,0%

4

Arnold Willemsen (6)

2

24

79

4

0,643

0,304

101,0%

5

Jos Nollen (6)

2

10

84

2

0,240

0,119

40,0%

Poule 2

Het vaartje

13-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Ton van Gool (8)

8

30

60

3

0,800

0,500

125,0%

2

Mari Loonen (6)

6

23

54

2

0,660

0,426

142,0%

3

Piet Ackermans (6)

4

15

68

4

1,000

0,221

73,7%

4

Werner Raaijmakers (8)

2

20

43

2

1,000

0,465

116,3%

5

Arthur Snoeren (6)

0

15

53

2

0,000

0,283

94,3%

Poule 3

Het vaartje

20-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Toon van Spaandonk (10)

6

37

70

6

1,222

0,529

105,8%

2

Jan Embrechts (6)

4

20

43

3

1,167

0,465

155,0%

3

Rini Netten (8)

4

22

42

4

0,727

0,524

131,0%

4

Dick van Zwietering (8)

4

27

74

4

0,444

0,365

91,3%

5

Toon Verbunt (10)

2

20

59

3

0,588

0,339

67,8%

Poule 4

D'ouwe sok

20-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Hans Verbunt (8)

6

26

75

3

0,500

0,347

86,8%

2

Gerrit van der Veeken (6)

5

21

55

3

1,500

0,382

127,3%

3

Henk Faro (8)

4

23

85

3

0,420

0,271

67,8%

4

Jan Leemans (6)

3

20

77

4

0,420

0,260

86,7%

5

Arjo Dane (6)

2

14

70

2

0,200

0,200

66,7%

Poule 5

De valk tafel 1

20-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

William van Westenbrugge (8)

8

31

71

4

1,000

0,437

104,0%

2.

Gerry Kerst (6)

6

23

70

3

0,750

0,329

110,0%

3.

Eric in 't Groen (6)

3

12

52

2

0,600

0,231

77,0%

4.

Robert Renard (6)

3

17

87

2

0,330

0,195

65,0%

5.

Theo in 't Groen (6)

0

13

65

2

0,000

0,200

67,0%

Poule 6

De valk tafel 2

20-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Jack van Delft (14)

6

52

66

6

1,273

0,788

113,0%

2.

Corne Horsten (6)

6

21

85

2

0,273

0,247

82,0%

3.

Hanny Hultermans (10)

4

31

70

4

0,846

0,443

89,0%

4.

Cees Claasen (10)

2

33

81

4

0,476

0,407

81,0%

5.

Jan Pullens (6)

2

14

86

2

0,318

0,163

54,0%

Poule 7

De valk tafel 1

27-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Hans de Rooij (6)

8

24

70

2

0,462

0,343

114,0%

2

Paul de Jong (6)

4

17

47

2

0,545

0,362

121,0%

3

Dré van den Bosch (6)

4

21

63

2

0,667

0,333

111,0%

4

Jeroen van Gool (8)

2

24

58

2

0,692

0,414

103,0%

5

Henk IJpelaar (8)

2

23

68

3

0,471

0,338

85,0%

Poule 8

De valk tafel 2

27-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Rob Houtepen (12)

8

48

75

4

0,923

0,640

107,0%

2.

Leo Peeters (6)

6

23

51

4

1,750

0,451

150,0%

3.

John kreeft (6)

4

14

56

3

0,500

0,250

83,0%

4.

Adri Kouwenberg (6)

2

12

51

3

0,412

0,235

78,0%

5.

Embert Broekhoven (10)

0

31

75

4

0,000

0,413

83,0%

Poule 9

D'ouwe sok

27-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Ad Siemons (8)

4

27

65

4

1,000

0,415

103,8%

2.

Bart Hultermans (14)

4

47

67

4

0,840

0,701

100,1%

3.

Manfred Schmidt (6)

4

22

83

4

0,380

0,265

88,3%

4.

Nico Akkermans (8)

4

29

88

3

0,390

0,330

80,0%

5.

Leo Loonen (12)

4

38

87

7

0,600

0,437

71,7%

Poule 10

D'ouwe sok

3-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Johan Nieuwenhuizen (8)

8

32

57

4

0,880

0,561

140,3%

2.

Jos Michielsen (6)

5

18

83

2

0,350

0,217

72,3%

3.

Ronald van Eijl (6)

3

21

69

3

0,540

0,304

101,3%

4.

Richard Smans (6)

2

15

61

2

0,250

0,246

82,0%

5.

Claus Pol (6)

2

14

76

1

0,330

0,184

61,3%

Poule 11

De Valk

3-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Tjeu Boomaars (6)

8

25

67

2

0,500

0,373

124,0%

2.

Jos Rutters (6)

6

21

64

2

0,500

0,328

109,0%

3.

Tim Hoevenaars (8)

3

23

56

3

0,571

0,411

103,0%

4.

Aad van der Kaaij (6)

2

13

71

2

0,286

0,183

61,0%

5.

Rob Claesen (6)

1

17

80

3

0,213

0,213

71,0%

Poule 12

Het vaartje

3-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Rob Kuipers (6)

6

24

61

3

0,857

0,393

131,0%

2.

Joop Messemaker (8)

6

28

79

3

0,450

0,354

89,0%

3.

Herman Anders (10)

4

34

74

4

1,667

0,459

92,0%

4.

Peter Ackermans (8)

2

18

58

2

0,667

0,310

78,0%

5.

Cees Willemse (6)

2

13

80

2

0,240

0,163

54,0%

Beste partij voorwedstrijden

Gerard van der Veeken  en Leo Peeters   4 beurten