KLIK HIER VOOR OVERZICHT KAMPIOENEN

 

 

 

WETSTEIJN  AMUSEMENT DORDRECHT.

    " WETSTEIJN MASTERS "

 

DATA 2018 –

 

VOORWEDSTRIJDEN -

ZATERDAG 12 MEI – 19 MEI – 26 MEI – 2 JUNI

 

KWARTFINALE –

ZATERDAG 9 JUNI (3 POULES VAN 5)

 

HALVE FINALE –

ZATERDAG 16 JUNI (3 POULES VAN 5)

 

FINALE –

ZATERDAG 23 JUNI (5 DEELNEMERS)

 

 

VOORWEDSTRIJDEN WETSTEIJN MASTERS 2018 –

 

 

 

 

WETSTEIJN AMUSEMENT DORDRECHT.

 

" WETSTEIJN MASTERS” DRIEBANDEN 2018.

 

Beste sportvriend,

 

hierbij treft u het programma aan van de 30e editie van de " WETSTEIJN MASTERS" gesloten Dongen Driebanden 2018.

 

De voorwedstrijden worden verspeeld in 11 poules (van 5 deelnemers), er wordt dan een halve competitie afgewerkt, dit betekent dat je tegen iedereen één set van 6,8,10, 12 of 14 caramboles speelt.

 

De 10 beste poulewinnaars van de voorwedstrijden plaatsen zich rechtstreeks voor de halve finale, de slechtste poulewinnaar gaat naar de kwartfinale.

Uit iedere poule plaatsen zich de slechtste poule winnaar en alle nummers 2 zich voor de kwartfinale, evenals de 3 beste nummers 3. (totaal 15 biljarters)

 

De kwartfinale vindt plaats in 3 poules van 5.

 

Na afloop van de kwartfinale gaan de poulewinnaars en 2 beste nummers 2 door naar de halve finale, aangevuld met de 10 beste poulewinnaars van de voorwedstrijden.

(totaal dus 15 biljarters, die daarna verder gaan spelen in 3 poules van 5 in de halve finale)

 

Voor de finale plaatsen zich dan de 3 poulewinnaars van deze halve finale alsook de 2 beste nummers 2.

 

De 5 spelers werken hierna een halve competitie af in deze finale.

 

De deelnemers worden vriendelijk verzocht om een enkele partij te tellen.

 

KWART FINALE –

 

ZATERDAG 9 JUNI  (AANVANG 13.30 UUR)

 

D’OUWE SOK - DE VALK – HET VAARTJE

 

HALVE FINALE -  

 

ZATERDAG 16 JUNI  (AANVANG 13.30 UUR)

 

D’OUWE SOK - DE VALK  (2 TAFELS) 

 

FINALE -              

 

ZATERDAG 23 JUNI - AANVANG: 13.30 UUR IN

 

CAFÉ DE VALK, TRAMSTRAAT 42 TE DONGEN.

 

REGELS  VOORWEDSTRIJDEN -

- iedereen wordt vriendelijk verzocht voor 13.15 uur aanwezig te zijn in het desbetreffende speellokaal.

 

- LET OP: AANVANG DER WEDSTRIJDEN IS 13.30 UUR.

 

- de loting van de wedstrijden vindt plaats in het speellokaal.

- het aantal te behalen caramboles wordt als volgt bepaald, gemiddelde vorig jaar en/of gemiddelde d.b.b.

 

- in de poules spelen we om 1 gewonnen set van resp. 6, 8,10,12 of 14 caramboles.

 

- de winnaar krijgt 2 punten, remise 1 punt, verlies 0 punten.

 

- degene met de meeste punten wordt poulewinnaar, bij een gelijk aantal punten

  beslist het gemiddelde. (Procentueel: 6 = 0,300 / 8 = 0,400 / 10 = 0,500 / 12  = 0,600 / 14 = 0,700)

 

- er wordt gespeeld met nabeurt, remise is dus mogelijk.

 

- door afstoten wordt bepaald wie de partij begint.

 

- degene die de partij aanvangt, speelt met de gemerkte (witte) bal.

 

- de partijlengte bedraagt maximaal 25 beurten.

 

- de speler met de meeste caramboles (procentueel) na 25 beurten is de winnaar.

- een speler die de partij heeft uitgemaakt mag zijn serie prolongeren.

- Voorbeeld: indien iemand via een serie van 4 zijn te behalen caramboles heeft

  behaald en hierna nog 4 caramboles maakt, heeft dus een serie van 8. (ook dit geldt procentueel)

 

- alle behaalde caramboles tellen mee voor het gemiddelde.

- bij de puntentelling wordt echter uitgegaan van 6, 8,10, 12 of 14 caramboles.

- de wedstrijdleiding beslist over eventuele punten waarin dit reglement niet voorziet.

 

PRIJZENGELD  FINALE –

 

1e prijs        € 200          

2e prijs        € 125          

3e prijs        € 100

4e prijs          75

5e prijs          50 

 

EXTRA PRIJZEN:

Beste partij voorwedstrijden      € 25

Beste partij kwart finale             € 25

Beste partij halve finale              € 25

Beste partij finale                      € 25

 

 

VOORWEDSTRIJDEN WETSTEIJN MASTERS 2018 –

 

Poule 1

De Valk

12-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Jeroen van Gool (8)

8

32

65

4

0,533

0,492

123,0%

2

Arnold Willemsen (6)

5

23

56

4

0,750

0,411

137,0%

3

Piet Ackermans (6)

4

19

67

3

0,286

0,284

95,0%

4

Paul de Jong (6)

3

16

65

2

0,545

0,246

82,0%

5

Dim van Groesen (8)

0

22

61

2

0,000

0,361

90,0%

Poule 2

De valk

12-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Eric in 't Groen (6)

6

18

81

3

0,429

0,222

74,0%

2

Adri Kouwenberg (6)

4

18

65

2

0,750

0,277

92,0%

3

Peter Ackermans (6)

4

20

86

4

0,412

0,233

78,0%

4

Johan Nieuwenhuizen (10)

4

21

72

2

0,320

0,292

58,0%

5

Claus Pol (6)

2

12

79

2

0,500

0,152

51,0%

 

---------------------------------------------

ZATERDAG 19 MEI                

 

AANVANG : 13.30 UUR.          

POULE 3 -                                 

CAFÉ D’OUWE SOK                           

TRAMSTRAAT 60                                

DONGEN. TEL. 312006.           

 

WILLIAM VAN WESTENBRUGGE (8)                

DRÉ VAN DEN BOSCH  (6)                                     

CEES CLAASEN (10)                                  

MANFRED SCHMIDT (6)                          

AD SIEMONS (8)                         

ZATERDAG 19 MEI                

 

AANVANG : 13.30 UUR.               

POULE 4 -                                    

CAFÉ DE VALK TAFEL 1                       

TRAMSTRAAT 42                       

DONGEN. TEL. 312742.              

 

JOS RUTTERS (8)                                                 

CORNÉ HORSTEN  (6)                   

AAD VAN DER KAAIJ (6)             

ARJO DANE (6)                             

HERMAN ANDERS (10)                      

ZATERDAG 19 MEI

 

AANVANG : 13.30 UUR.

POULE 5 -

CAFÉ HET VAARTJE

VAARTWEG 137

DONGEN. TEL. 312275.

 

LEO PEETERS (6)                         

ARTHUR SNOEREN (8)

JAN EMBRECHTS (6)

EMBERT BROEKHOVEN (12)

ROB KUIPERS (6)

 

ZATERDAG 19 MEI                                       

 

AANVANG : 13.30 UUR           

POULE 6 -                                                          

CAFÉ DE VALK TAFEL 2                    

TRAMSTRAAT 42                               

DONGEN. TEL. 312742.          

 

MARI LOONEN (6)                       

ROB HOUTEPEN (14)                                

CEES WILLEMSE (6)                   

ROB CLAESEN (6)                                    

RINI NETTEN (8)                                                      

--------------------------------------------

 

ZATERDAG 26 MEI                            

 

AANVANG : 13.30 UUR                      

POULE 7 -                                                          

CAFÉ HET VAARTJE              

VAARTWEG 137                       

DONGEN. TEL. 312275.           

 

PASCAL STADHOUDERS  (8)                 

TOON VERBUNT (10)                                

JOS MICHIELSEN (6)                                              

DICK VAN ZWIETERING (8)                  

TJEU BOOMAARS (6)

                                

ZATERDAG 26 MEI                 

 

AANVANG : 13.30 UUR           

POULE 8 -                                   

CAFÉ D’OUWE SOK

TRAMSTRAAT 60

DONGEN. TEL. 312006.

 

PETER SCHILDERS (8)

BART HULTERMANS (14)          

GER KERST (6)  

TON VAN OIJEN  (14)   

ROBERT RENARD (6)                  

--------------------------------------

ZATERDAG 2 JUNI                

 

AANVANG : 13.30 UUR           

POULE 9 -                                            

CAFÉ D’OUWE SOK                                   

TRAMSTRAAT 60                                

DONGEN. TEL. 312006.                                 

 

JAN LEEMANS (6)                               

HANS VERBUNT (8)                                               

RONALD VAN EIL (6)                              

GERARD VAN DER VEEKEN (8)                          

THEO IN ’T GROEN (6)                              

ZATERDAG 2  JUNI

 

AANVANG : 13.30 UUR                                                    

CAFÉ DE VALK  TAFEL 1             

TRAMSTRAAT 42               

DONGEN. TEL. 312742.       

 

TOON VAN DER HORST (8)       

TOON VAN SPAANDONK (8)                  

JOS NOLLEN (6)                          

NICO AKKERMANS (8)                           

CORNÉ VAN BEIJSTERVELD (6)      

ZATERDAG 2  JUNI

 

AANVANG : 13.30 UUR

POULE 11 -         

CAFÉ DE VALK TAFEL 2       

TRAMSTRAAT 42       

 DONGEN. TEL. 312742.        

 

PETER VAN BRAGT (8)            

JOSEPH VAN DE VEN (8)                       

JAN PULLENS (6)          

HANS DE ROOIJ (6)                     

HENK FARO (8)           

 

WEDSTRIJDLEIDING EN INFO: JAN SMANS TEL. 312742.

 

e mail falkie@home.nl    website www.falkie.nl      facebook wetsteyn masters