OVERZICHT KAMPIOENEN

 

OVERZICHT RECORDS 

 

OVERZICHT HOOGSTE SERIE

 

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP  BANDSTOTEN DE VALK 2019 – 2020.

-------------------------------------------------------------------------------

FINALE VIERDE KLASSE

20 CAR.

DEELNEMERS ZIJN:

Bert Evers

-

b.v. d'ouwe sok

Just Zonneveld

-

b.v. de valk

Adri Kouwenberg

-

b.v. d'ouwe sok

Frans Meeren

-

b.v. d'ouwe sok

Jos Michielsen

-

b.v. a.l.m.

Hans Trommelen

-

b.v. ennog 5

VRIJDAG 13 DECEMBER

19.30 UUR

Bert Evers

-

Just Zonneveld

20.00 UUR

Adri Kouwenberg

-

Frans Meeren

20.30 UUR

Jos Michielsen

-

Hans Trommelen

21.00 UUR

Bert Evers

-

Frans Meeren

21.30 UUR

Just Zonneveld

-

Jos Michielsen

22.00 UUR

Hans Trommelen

-

Adri Kouwenberg

22.30 UUR

Bert Evers

-

Jos Michielsen

ZATERDAG 14 DECEMBER

13.30 UUR

Frans Meeren

-

Hans Trommelen

14.00 UUR

Adri Kouwenberg

-

Just Zonneveld

14.30 UUR

Frans Meeren

-

Jos Michielsen

15.00 UUR

Adri Kouwenberg

-

Bert Evers

15.30 UUR

Just Zonneveld

-

Hans Trommelen

.........…UUR

Adri Kouwenberg

-

Jos Michielsen

.........…UUR

Just Zonneveld

-

Frans Meeren

.........…UUR

Hans Trommelen

-

Bert Evers

Bij een gelijke eindstand wordt een barragepartij gespeeld.

Eindigen meer dan 2 spelers gelijk dan spelen de 2 hoogsten om de titel.

Iedereen wordt vriendelijk verzocht tijdig aanwezig te zijn.

De finale wordt gearbitreerd door b.v. de valk / de bobo's.

De kampioen van deze klasse speelt op Vrijdag 17 en Zaterdag 18 april in de

superfinale tegen de kampioenen uit 1e,2e,3e, 5e (Joke Clemens)

en 6e klasse (Lars van Delft)

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIERDE KLASSE -          20  CAR -

Poule A -             Vrijdag 15 en Zaterdag 16 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jos Michielsen

4

6

72

74

9

0,973

1,818

2.

Adri Kouwenberg

4

4

73

66

5

1,106

1,667

3.

Toon Schroder

4

4

68

78

6

0,872

1,000

4.

Dré van den Bosch

4

4

53

62

5

0,855

1,333

5.

Ad van Gils

4

2

73

88

4

0,830

1,333

Jos en Adri geplaatst voor de finale (6 spelers)  op vrijdag 13 en zaterdag 14 december.

 

Poule B -            Vrijdag 22 en Zaterdag 23 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Just Zonneveld

4

6

73

81

7

0,901

1,176

2.

Hans Trommelen

4

4

68

77

5

0,883

1,538

3.

Mario Kouwenberg

4

4

67

92

6

0,728

1,053

4.

John Kreeft

4

4

61

88

4

0,693

0,952

5.

Thomas Groenendaal

4

2

68

92

3

0,739

0,800

Just en Hans geplaatst voor de finale (6 spelers)  op vrijdag 13 en zaterdag 14 december.

 

Poule C -            Vrijdag 29 november en Zaterdag 30 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Frans Meeren

4

6

76

79

6

0,962

1,429

2.

Bert Evers

4

6

75

82

6

0,915

1,429

3.

Arnold Willemsen

4

5

77

105

5

0,733

0,870

4.

Emiel van den Hoven

4

2

47

91

5

0,516

0,690

5.

Corné van Beijsterveld

4

1

64

85

5

0,753

0,714

 Frans en Bert geplaatst voor de finale (6 spelers)  op vrijdag 13 en zaterdag 14 december.

 

FINALE (6 spelers)  - Vrijdag 13 en Zaterdag 14 december.

 

JOKE CLEMENS ONGESLAGEN KAMPIOEN IN DE 5E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 45e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 85 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 17  en zaterdag 18 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 5e klasse.

Alle deelnemers dienden 15 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder deskundige arbitrage van Nicole van Geloven en Jan Embrechts speelden clubgenoten Ronald van Eil en Tjeu Boomaars van b.v. de herberg tegen elkaar, in 10 beurten gaf Tjeu al gelijk zijn visitekaartje af.

De 2 dames die de finale wisten te bereiken, Joke Clemens van b.v. de herberg en Saskia van der Sanden, kwamen voor de eerste keer aan tafel. Joke won in 27 beurten.

Christ van den Hoven, van b.v. de salamander en Jan Leemans, van b.v. de keu, speelden hierna hun 1e wedstrijd, Christ won in 25 beurten.

Ronald en Joke speelde hierna remise in 28 beurten. Christ pakte ook zijn 2e winst tegen Saskia in 18 beurten.

Jan bezorgde hierna Tjeu zijn eerste nederlaag dat ging in 18 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen de koplopers Christ en Joke, het gelukte Joke om Christ te verslaan in 22 beurten.

Na dag 1 Joke aan de leiding met 5 punten.

 

Op dag 2 was de arbitrage in vertrouwde handen bij Paul de Jong en Bianca van Praet.

Jan en Ronald speelden als eerste tegen elkaar, in 11 beurten was Jan aan de meet.

Tjeu pakte zijn 2e winst door Saskia te kloppen in 20 beurten.

Christ klopte vervolgens Ronald en 22 beurten en bleef ook in de race voor de titel.

Door winst op Tjeu in 22 beurten kwam Joke al uit op 7 punten, Tjeu was hierdoor kansloos voor de titel.

Jan bleef ook aanklampen en door winst op Saskia in 20 beurten was Jan nog steeds titelkandidaat.

 

Nog 3 kanshebbers voor de titel bij het ingaan van de laatste speelronde, Joke had 7 punten, Christ en Jan 6.

Christ wist Tjeu te kloppen in 20 beurten en had nu 8 punten verzameld.

Saskia pakte toch nog haar eerste winst tegen Ronald in 32 beurten.

Het scenario voor de laatste wedstrijd was spannend te noemen.

Bij winst van Joke was zij kampioen, mocht Jan winnen dan speelden Jan en Christ om de titel, bij remise zouden Christ en Joke dat doen.

Joke had het beste bewaard voor de laatste partij en wist Jan in 17 beurten te verslaan en daarmee de titel voor zich op te eisen, proficiat.

Door dit kampioenschap is Joke ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Lars van Delft, kampioen in de 6e klasse had zich hiervoor al geplaatst. 

finale band 5e klasse

v.l.n.r. Saskia, Tjeu, Ronald, Christ, Jan en kampioene Joke

De beste partij was voor Tjeu Boomaars (10 beurten) en Jan Leemans had met 8 de hoogste serie.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

 

 

1.

Joke Clemens

5

9

75

116

4

0,647

0,882

 

 

2.

Christ van den Hoven

5

8

69

107

4

0,645

0,833

 

 

3.

Jan Leemans

5

6

66

91

8

0,725

1,364

 

 

4.

Tjeu Boomaars

5

4

60

90

5

0,667

1,500

 

 

5.

Saskia van der Sanden

5

2

52

117

4

0,444

0,469

 

 

6.

Ronald van Eil

5

1

50

103

4

0,485

0,536

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIJFDE  KLASSE -          15 CAR.

Poule A.             Vrijdag 11 en Zaterdag 12 oktober.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Tjeu Boomaars

5

10

80

87

5

0,920

1,875

2.

Jan Leemans

5

6

62

83

5

0,747

1,667

3.

Jos Nollen

5

6

55

91

5

0,604

0,789

4.

Jan Embrechts

5

4

57

95

6

0,600

0,833

5.

Brendy van Wingerden

5

2

48

106

4

0,453

1,071

6.

Piet Scheepers

5

2

49

119

4

0,412

0,682

Tjeu Boomaars en Jan Leemans zijn geplaatst voor de

finale op Vrijdag 8 en zaterdag 9 november.

 

Poule B.             Vrijdag 18 en Zaterdag 19 oktober.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Ronald van Eil

5

7

68

92

4

0,739

1,250

2.

Saskia van der Sanden

5

7

72

138

5

0,522

0,714

3.

Manfred Schmidt

5

6

62

94

5

0,660

1,154

4.

Rob Claesen

5

5

60

97

6

0,619

1,071

5.

Geert Trommelen

5

3

60

103

4

0,583

0,833

6.

Eric in 't Groen

5

2

53

103

4

0,515

0,652

Ronald en Saskia zijn geplaatst voor de

finale op Vrijdag 8 en zaterdag 9 november.

 

Poule C -            Vrijdag 25 en Zaterdag 26 oktober.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Christ van den Hoven

5

7

73

88

5

0,830

1,154

2.

Joke Clemens

5

6

58

97

5

0,598

0,789

3.

Peter Pijnenburg

5

5

61

95

5

0,642

0,833

4.

Jeroen Staps

5

4

59

78

6

0,756

1,071

5.

Hans Boutier

5

4

65

88

7

0,739

1,500

6.

Conny Timmermans

5

4

63

94

5

0,670

1,250

Christ en Joke zijn geplaatst voor de

finale op Vrijdag 8 en zaterdag 9 november.

 

VOORWEDSTRIJDEN  ZESDE  KLASSE -          10 CAR.

Poule A -            Vrijdag 13 en Zaterdag 14 september.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Rutger van der Kaaij

5

8

48

67

4

0,716

1,000

2.

Lars van Delft

5

8

48

70

4

0,686

1,111

3.

Dit van Loon

5

6

38

75

3

0,507

0,714

4.

Theo in 't Groen

5

6

38

102

3

0,373

0,714

5.

Jeroen de Jong

5

2

32

94

4

0,340

0,714

6.

Elvira van Eil

5

0

29

91

2

0,319

0,000

 

Poule B.             Vrijdag 27 en Zaterdag 28 september.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Cees Willemse

4

8

40

72

8

0,556

1,000

2.

Aad van der Kaaij

4

6

36

66

3

0,545

0,769

3.

Peter Dingemans

4

4

34

71

3

0,479

0,588

4.

René van den Bosch

4

2

29

82

3

0,354

0,556

5.

Riekie van den Hoven

4

0

15

61

2

0,246

0,000

 

LARS VAN DELFT KAMPIOEN IN DE 6E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 45e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 85 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 17  en zaterdag 18 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 6e klasse.

Alle deelnemers dienden 10 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 2 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder deskundige arbitrage van Onno Roncken en Toon van Spaandonk speelden Dit van Loon en Peter Dingemans, beiden van b.v. de herberg, speelden de 1e partij tegen elkaar, in een prima partij won Dit in 15 beurten.

Vader Aad van der Kaaij en zoon Rutger van der Kaaij, van b.v. de valk,, speelden de volgende wedstrijd, in 7 beurten was Rutger aan de meet.

Topfavoriet Cees Willemse, van b.v., euphonia, en Lars van Delft, van b.v. a.l.m., kwamen voor de eerste keer aan tafel, Lars toonde geen ontzag voor de legende Cees en won in 19 beurten.

Dit en Rutger speelden vervolgens tegen elkaar, in slechts 8 beurten was Rutger nu aan de meet.

Aad pakte zijn eerste winst tegen Cees in 24 beurten.

Lars won ook zijn 2e wedstrijd tegen Peter, dat ging in 15 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen koploper Rutger en puntloze Cees, Rutger kon Cees niet bijbenen en verloor in 12 beurten.

Na dag 1 aan de leiding Lars met 4 punten uit 2 wedstrijden en ook Rutger had 4 punten maar dat ging in 3 wedstrijden.

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Ger Kerst en Theo in ‘t Groen.

In de 1e wedstrijd van dag 2 gaf  Dit knap tegenspel tegen Lars en leek op de zege af te stevenen, maar toch wist Lars het tij nog te keren en won in 18 beurten.

Aad pakte ook zijn 2e winst en bleef in de race voor het kampioenshap, Peter werd geklopt in 15 beurten.

Dit pakte ook haar 2e winst tegen Cees in 19 beurten.

Peter pakte dan eindelijk zijn 1e winst door Rutger te verslaan in slechts 8 beurten.

Bij winst van Lars op Aad zou de titel al in het bezit komen van Lars, in 15 beurten speelde Lars uit en pakte met ingang van de laatste speelronde al de titel, proficiat.

Peter pakte ook nog zijn 2e winstpartij tegen Cees in 10 beurten.

Door winst op Aad in 18 beurten kwam Dit op een eindtotaal van 6 punten.

In de laatste wedstrijd gelukte het de uittredend kampioen Rutger om Lars zijn eerste nederlaag te bezorgen in 19 beurten en werd daardoor 2e.

Door dit kampioenschap is Lars ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen.

finale band 6e 20192020

v.l.n.r. Cees, Aad, Dit, Peter, Rutger en kampioen Lars

De beste partij was voor Rutger van der Kaaij in 7 beurten (een nieuw record) en Dit van Loon had de hoogste serie met 7.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Lars van Delft

5

8

48

86

5

0,558

0,667

2.

Rutger van der Kaaij

5

6

38

54

5

0,704

1,429

3.

Dit van Loon

5

6

42

78

7

0,538

0,667

4.

Peter Dingemans

5

4

34

63

5

0,540

1,250

5.

Aad van der Kaaij

5

4

30

79

3

0,380

0,667

6.

Cees Willemse

5

2

31

84

2

0,369

0,833

VOORWEDSTRIJDEN  DERDE KLASSE -          25  CAR -

Poule A -             Vrijdag 20 en Zaterdag 21 december.

Dim van Groesen              - b.v. de bobo’s

Jan Schoenmakers             - b.v. nooit volleerd 

Wout van Delft                - b.v. o.n.a.

Jan Pullens                       - b.v. d’ouwe sok  

Rob Kuipers                    - b.v. excelsior

Poule B -            Vrijdag 17 en Zaterdag 18 januari.

Arthur Emmen                 - b.v. de valk

Hans van Leijsen              - b.v. ennog 5

Piet Ackermans                - b.v. excelsior

Patrick van Dongen          - b.v. kennet

Ger Kerst                        - b.v. de bobo’s

Poule C -            Vrijdag 24 en Zaterdag 25 januari.

Bert Huijgens                   - b.v. de herberg

Hans Verbunt                  - b.v. de keu

Johan Meeren                  - b.v. de salamander  

Peter Ackermans              - b.v. excelsior

Paul de Jong                    - b.v. de valk

FINALE (5 spelers)  - Vrijdag 31 januari en Zaterdag 1 februari.

VOORWEDSTRIJDEN  TWEEDE  KLASSE -           30  CAR -

Poule A -            Vrijdag 7 en Zaterdag 8 februari.

Rini Netten                     - b.v. het vaartje 

Dick van Zwietering         - b.v. de koude tap  

William van Westenbrugge - b.v. v.o.o.

Leo Peeters                      - b.v. excelsior

Piet Rademakers               - b.v. de valk

Poule B -            Vrijdag 14 en Zaterdag 15 februari.

Tim Hoevenaars               - b.v. de valk

Embert Broekhoven          - b.v. het vaartje

Jos Rutters                      - b.v. de valk

Henk IJpelaar                   - b.v. de koude tap  

Ad Siemons                     - b.v. excelsior

Poule C -            Vrijdag 6 en Zaterdag 7 maart.

Christ van Dongen            - b.v. d’ouwe sok 

Jeroen van Gool                - b.v. de valk

Jac Klijn                          - b.v. de valk  

Mari Loonen                   - b.v. excelsior

Toon Verbunt                 - b.v. het vaartje

FINALE (5 spelers)   - Vrijdag 13 en Zaterdag 14 maart.

VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE -           40  CAR.

Poule A -            Vrijdag 20 en Zaterdag 21 maart.

Hans Oerlemans               - b.v. nooit volleerd

Rob Houtepen                - b.v. de valk

Herman Anders                - b.v. de valk

Leo Loonen                     - b.v. het vaartje

Jan Timmermans              - b.v. de kras

Poule B -            Vrijdag 27 en Zaterdag 28 maart.

Toon van Spaandonk        - b.v. de bobo’s

Cees Claasen                    - b.v. d’ouwe sok

Ton van Gool                  - b.v. de valk

Tonny Kokx -                 - b.v. ennog 5

Tom Mijnders                - b.v. ennog 5 

FINALE (5 spelers)    - Vrijdag 3 en Zaterdag 4 april. 

SUPER FINALE  6 KAMPIOENEN  VRIJDAG 17 EN ZATERDAG 18 APRIL.

Totaal 85 deelnemers