OVERZICHT KAMPIOENEN

 

OVERZICHT RECORDS 

 

OVERZICHT HOOGSTE SERIE

 

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP  BANDSTOTEN DE VALK 2020 – 2021.

 

Beste biljartvriend(in),

Vanaf woensdag 14 oktober 22.00 uur zijn wij weer genoodzaakt om ons bedrijf gesloten te houden.

Dinsdag 27 oktober zijn de maatregelen door het kabinet weer verlengd tot minimaal december , het toernooi bandstoten wordt daardoor even uitgesteld.

Jullie krijgen van mij zo snel mogelijk de nieuwe data, afhankelijk natuurlijk van de eisen van onze regering.

Hopelijk kunnen we dan weer de normale sluitingstijden gaan toepassen, maar dat is afwachten natuurlijk.

Blijf gezond en sterk en volg a.u.b. de opgelegde maatregelen van de regering.

Met vriendelijke groeten.

Jan Smans , wedstrijdleider.

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIJFDE  KLASSE -  15 CAR.

Poule A.             Vrijdag 2 en Vrijdag 9 oktober – 19 uur.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Tjeu Boomaars

5

10

75

79

4

0,949

1,364

2.

Lars van Delft

5

6

63

79

4

0,797

1,071

3.

Dré van den Bosch

5

6

64

82

4

0,780

1,071

4.

Rob Claesen

5

4

50

66

4

0,758

1,875

5.

Saskia van der Sanden

5

4

46

94

4

0,489

1,250

6.

Geert Trommelen

5

0

47

99

3

0,475

0,000

Tjeu  en Lars zijn geplaatst voor de

finale op Vrijdag 30 en zaterdag 31 oktober.

 

Poule B.             Vrijdag 9 en Vrijdag 16 oktober. – 19 uur.

STAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jeroen Staps

2

4

30

35

5

0,857

0,938

2.

Hans Trommelen

2

4

30

52

4

0,577

0,714

3.

Wesley v.d. Hoven

2

2

25

40

4

0,625

0,714

4.

Adrie de Bruijn

2

0

22

38

3

0,579

0,000

5.

Theo in 't Groen

2

0

23

52

4

0,442

0,000

 

Poule C -          Vrijdag 16 en Vrijdag 23 oktober – 19 uur.  UITGESTELD

Conny Timmermans              - b.v. v.o.o.

Peter Pijnenburg                   - b.v. de herberg

Piet Scheepers                        - b.v. het vaartje

Hans Boutier                        - b.v. het vaartje

Cees Willemse                      - b.v. euphonia

FINALE (6 spelers)   - Vrijdag 30 en Zaterdag 31 oktober. UITGESTELD

 

VOORWEDSTRIJDEN  ZESDE  KLASSE -  10 CAR.

Poule A -            Vrijdag 11 en Zaterdag 12 september.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Peter Dingemans

4

8

40

81

3

0,494

0,625

2.

Theo in 't Groen

4

6

34

81

4

0,420

0,588

3.

Elvira van Eil

4

4

33

96

3

0,344

0,500

4.

Aad van der Kaaij

4

2

29

83

3

0,349

0,333

5.

Jeroen de Jong

4

0

24

95

2

0,253

0,000

Peter, Theo en Elvira naar de finale op vrijdag 25 september en zaterdag 26 september.

Poule B.             Vrijdag 18 en Zaterdag 19 september.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

 

 

1.

Piet Emmen

4

6

38

69

6

0,551

0,833

 

2.

Ronald van Eil

4

4

26

48

5

0,542

1,250

 

3.

Cees Willemse

4

4

27

52

8

0,519

2,000

 

4.

Dit van Loon

4

4

33

66

4

0,500

0,588

 

5.

René van den Bosch

4

2

19

49

3

0,388

0,833

 

 Piet, Ronald en Cees naar de finale op vrijdag 25 september en zaterdag 26 september.

 

RONALD VAN EIL KAMPIOEN IN DE 6E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 46e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 86 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 9  en zaterdag 10 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 6e klasse.

Alle deelnemers dienden 10 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 2 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

 

Onder deskundige arbitrage van Onno Roncken en Toon van Spaandonk speelden Elvira Dirven en Peter Dingemans, beiden van b.v. de herberg, de 1e partij tegen elkaar, met een slotserie van 4 won Elvira in 28 beurten.

Piet Emmen, van b.v. de valk, en Theo in ’t Groen van b..v. de bobo’s , speelden de volgende wedstrijd, in 22 beurten was Theo aan de meet.

Topfavoriet Cees Willemse, van b.v., euphonia, en Ronald van Eil, van b.v. de herberg., kwamen voor de eerste keer aan tafel.

In de voorronde had Cees zijn partij tegen Ronald in 5 beurten uitgespeeld met een slotserie van 8, nieuwe records in deze klasse.

Deze keer toonde Ronald geen ontzag en klopte Cees  in 9 beurten.

Piet en Peter speelden vervolgens tegen elkaar, in slechts 7 beurten was Piet nu aan de meet.

Cees pakte zijn eerste winst door Theo te verslaan in 19 beurten.

Het echtpaar Elvira en Ronald speelde daarna tegen elkaar met veel moeite wist Ronald te winnen in 19 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Piet en Cees, Piet wist deze partij met 1 carambole verschil te winnen in 18 beurten.

Na dag 1 aan de leiding Ronald met 4 punten uit 2 wedstrijden en ook Piet had 4 punten maar dat ging in 3 wedstrijden.

 

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Corné van Beijsterveld en Jan Embrechts.

In de 1e wedstrijd van dag 2 deed Peter zijn sportieve plicht en bracht Ronald de eerste nederlaag toe in 20 beurten.

Theo pakte ook zijn 2e winst en bleef in de race voor het kampioenshap, Elvira werd geklopt in 19 beurten.

Peter versloeg hierna Cees in 28 beurten.

Piet bleef kanshebber door winst op Elvira in 27 beurten.

Ronald en Theo speelden daarna gelijk tegen elkaar dat ging in 18 beurten.

Met ingang van de laatste speelronde stond Piet aan de leiding met 6 punten, Theo en Ronald hadden 5 punten verzameld.

Cees bracht zijn puntentotaal op 4 door winst tegen Elvira in 14 beurten.

Peter ontnam hierna Theo van al zijn illusies en won in 14 beurten, Peter kwam hierdoor op 6 punten.

De laatste wedstrijd ging tussen Piet en Ronald, bij winst of remise was Piet kampioen, Ronald moest winnen om zich te laten kronen als kampioen.

In een goede wedstrijd wist Ronald te winnen in 16 beurtenen werd hierdoor kampioen, proficiat.

 

Door dit kampioenschap is Ronald ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen.

FIANLE BAND 6E KLASSE 20202

v.l.n.r. Cees, kampioen Ronald, Elvira, Peter, Piet en Theo

De beste partij was voor Piet Emmen in 7 beurten en Ronald van Eil had de hoogste serie met 4 keer een serie van 4.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Ronald van Eil

5

7

49

82

4

0,598

1,111

2.

Piet Emmen

5

6

43

90

4

0,478

1,429

3.

Peter Dingemans

5

6

41

97

3

0,423

0,714

4.

Theo in 't Groen

5

5

42

92

4

0,457

0,526

5.

Cees Willemse

5

4

40

88

3

0,455

0,714

6.

Elvira van Eil

5

2

30

107

4

0,280

0,357

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIERDE KLASSE - 20  CAR

Poule A -             Vrijdag 6 en Zaterdag 7 november. UITGESTELD

Just Zonneveld                         - b.v. de valk

Peter Ackermans                       - b.v. excelsior  

Thomas Groenendaal               - b.v. v.o.o.

Ger Kerst                                  - b.v. de bobo’s

Hans van Leijsen                      - b.v. ennog 5

Bert Evers                                 - b.v. d’ouwe sok  

Poule B -            Vrijdag 13 en Zaterdag 14 november. UITGESTELD

John Kreeft                               - b.v. de kras

Manfred Schmidt                     - b.v. excelsior

Jan Embrechts                          - b.v. de bobo’s

Johan Meeren                           - b.v. de salamander

Wout van Delft                        - b.v. o.n.a.

Poule C -            Vrijdag 20 en Zaterdag 21 november. UITGESTELD

Arnold Willemsen                    - b.v. de valk 

Jos Michielsen                          - b.v. a.l.m.

Jan Leemans                             - b.v. de keu

Frans Meeren                            - b.v. d’ouwe sok

Toon Schroder                         - b.v.de herberg

Dim van Groesen                      - b.v. de bobo’s

FINALE (6 spelers)  - Vrijdag 27 en Zaterdag 28 november. UITGESTELD

 

VOORWEDSTRIJDEN  DERDE KLASSE - 25  CAR

Poule A -             Vrijdag 11 en Zaterdag 12 december. UITGESTELD

Patrick van Dongen               - b.v. kennet

Piet Rademakers                   - b.v. de valk 

Mario Kouwenberg               - b.v. d’ouwe sok

Peter Akkermans                   - b.v. de salamander

Rob Kuipers                    - b.v. excelsior

Poule B -            Vrijdag 18 en Zaterdag 19 december. UITGESTELD

Paul de Jong                         - b.v. de valk

Corné van Beijsterveld            - b.v. de bobo’s

Bert Huijgens                       - b.v. de herberg

Adri Kouwenberg                  - b.v. d’ouwe sok  

Hans Verbunt                      - b.v. de keu

Poule C -            Vrijdag 15 en Zaterdag 16 januari.

Stefan Aarden                       - b.v. de valk

Arthur Emmen                     - b.v. de valk

Jan Pullens                           - b.v. d’ouwe sok  

Ad van Gils                          - b.v. nooit volleerd  

Twan Mulders                      - b.v. de herberg

FINALE (5 spelers)  - Vrijdag 22 en Zaterdag 23 januari.

 

VOORWEDSTRIJDEN  TWEEDE  KLASSE -  30  CAR

Poule A -            Vrijdag 29 en Zaterdag 30 januari.

Rini Netten                          - b.v. het vaartje 

Dick van Zwietering              - b.v. de koude tap  

Jos Rutters                           - b.v. de valk

Leo Peeters                           - b.v. excelsior

William van Westenbrugge    - b.v. v.o.o.

 

Poule B -            Vrijdag 6 en Zaterdag 7 februari.

Tim Hoevenaars                   - b.v. de valk

Toon Verbunt                      - b.v. het vaartje

Piet Ackermans                     - b.v. excelsior

Henk IJpelaar                       - b.v. de koude tap  

Mari Loonen                        - b.v. excelsior

Poule C -            Vrijdag 26 en Zaterdag 27 februari.

Christ van Dongen                - b.v. d’ouwe sok 

Ad Siemons                          - b.v. excelsior 

Jeroen van Gool                    - b.v. de valk

Jac Klijn                               - b.v. de valk  

Jan Schoenmakers                 - b.v. nooit volleerd

FINALE (5 spelers)   - Vrijdag 5 en Zaterdag 6 maart.

 
VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE - 40  CAR

Poule A -            Vrijdag 12 en Zaterdag 13 maart.

Rob Houtepen                      - b.v. de valk

Leo Loonen                         - b.v. het vaartje

Jan Timmermans                  - b.v. de kras

Ton van Gool                       - b.v. de valk

Tonny Kokx -                      - b.v. ennog 5

Poule B -            Vrijdag 19 en Zaterdag 20 maart.

Toon van Spaandonk            - b.v. de bobo’s

Cees Claasen                         - b.v. d’ouwe sok

Herman Anders                    - b.v. de valk

Hans Oerlemans                   - b.v. nooit volleerd

Tom Mijnders                     - b.v. ennog 5 

FINALE (5 spelers) - Vrijdag 26 en Zaterdag 27 maart. 

 

SUPER FINALE  6 KAMPIOENEN 

VRIJDAG 9 EN ZATERDAG 10 APRIL.

Totaal 86 deelnemers

 
 
 
-----------------------------------------------------------------------------------
PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP  BANDSTOTEN DE VALK 2019 – 2020.

 

LARS VAN DELFT WINNAAR VAN DE SUPERFINALE.

Dit seizoen vond voor de 45e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats in café de valk.

Het toernooi wordt jaarlijks georganiseerd door B.V. De Valk en de bobo’s en wordt verspeeld onder auspiciën van de D.B.B.

In het toernooi speelden 85 biljarters die waren onderverdeeld in 6 klassen.

Verleden week speelden de 6 super kampioenen om een leuke prijzenpot.

Hiervoor waren uitgenodigd de kampioenen Rob Houtepen (1e, ), Ad Siemons (2e), Piet Ackermans (3e) Jos Michielsen (4e), Joke Clemens (5e) en Lars van Delft (6e)

Onder zeer deskundige arbitrage van Corné van Beijsterveld en Toon van Spaandonk namen de wedstrijden een aanvang.

In de 1e partij streden teamgenoten van b.v. a.l.m., Lars van Delft (10 car) en Jos Michielsen  tegen elkaar, Lars won in 11 beurten.

Clubgenoten van b.v. excelsior, Piet Ackermans (25 car) en Ad Siemons (30 car) speelden vervolgens tegen elkaar, Ad wist te winnen in 21 beurten.

Rob Houtepen (40 car) van b.v. de valk en Joke Clemens (15 car) actief voor b.v. de herberg troffen vervolgens elkaar, in 17 beurten won Rob.

Jos won vervolgens van Ad in 14 beurten. Lars pakte ook zijn 2e winst tegen Joke ging dat in wederom slechts 11 beurten.

Ook Rob pakte zijn 2e winst in 22 beurten tegen Piet.

Hierna boekte Lars ook zijn 3e winstpartij tegen Ad in 16 beurten.

Jos bezorgde Rob zijn eerste verliespartij in 18 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Joke en Piet, in 15 beurten pakte piet zijn eerste winst.

Na dag 1 dus nog 1 ongeslagen speler, Lars won al zijn 3 partijen, Jos en Rob wonnen 2 keer en verloren 1 keer.

Op de 2e speeldag waren Ger Kerst en Arnold Willemsen als top arbitrage uitgenodigd.

De 1e wedstrijd ging tussen Joke en Jos, in 21 beurten pakte Joke haar eerste winstpartij.

Lars ging maar door met winnen en klopte Piet in 15 beurten.

Rob bleef in de race voor de titel door winst op Ad, met onder meer een serie van 19, in 18 beurten.

Met ingang van de laatste speelronde nog 2 spelers over de titel, Lars en Rob, die elkaar in de laatste wedstrijd zouden treffen.

Het gelukte Piet om zijn 2e winst te boeken tegen Jos in 27 beurten.

Joke was deze zaterdag goed op dreef en pakte ook haar 2e winstpartij tegen Ad in 23 beurten.

De laatste wedstrijd ging tussen Lars en Rob, bij winst of remise was Lars de kampioen, mocht Rob winnen zou er nog een barrage partij volgen.

Rob begon ijzersterk aan de partij na 4 beurten had hij al 19 caramboles verzameld, maar Lars antwoordde in beurt 5 met een mooie serie van 6.

Lars speelde hierna de partij uit in 11 beurten, Rob achterlatend op 29 caramboles en werd ongeslagen kampioen, proficiat.

Na afloop van de finale reikte wedstrijdeider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers, onder toeziend oog van voorzitter Piet Rademakers, en sloot hiermee het bandstoottoernooi voor dit seizoen af.

superfinale 2020

v.l.n.r. kampioen Lars, Jos, Joke, Ad, Piet en Rob

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

%

 

 

1.

Lars van Delft

5

10

50

64

6

0,781

0,909

195%

 

2.

Rob Houtepen

5

6

181

86

19

2,105

2,353

132%

 

3.

Joke Clemens

5

4

55

88

5

0,625

0,714

104%

 

4.

Jos Michielsen

5

4

74

91

6

0,813

1,429

102%

 

5.

Piet Ackermans

5

4

101

100

8

1,010

1,667

101%

 

6.

Ad Siemons

5

2

110

92

7

1,196

1,429

100%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iedereen hartelijk bedankt en graag tot volgend seizoen bij de 46e editie.

 

 

 

 

ROB HOUTEPEN KAMPIOEN IN DE 1E KLASSE.

Na voorwedstrijden in 2 poules plaatsten de beste 5 zich voor deze finale.

Alle deelnemers moesten 40 caramboles maken.

De finale werd gearbitreerd door Jos Nollen, Theo in ‘t Groen en Dim van Groesen

In de openingswedstrijd speelden clubgenoten van b.v. de valk Rob Houtepen en Ton van Gool tegen elkaar. In 19 beurten bereikte Rob de finish.

Leo Loonen van b.v. het vaartje en Cees Claasen van b.v. d’ouwe sok speelden hierna tegen elkaar, in 31 beurten wist Leo te winnen,

Tom Mijnders  van bv. Ennog 5 kwam voor het eerst aan de tafel om te spelen tegen Ton. Tom pakte de winst in 24 beurten.

Hierna pakte Rob ook zijn 2e winst tegen Cees in 17 beurten.

De laatste wedstrijd van de eerste dag ging tussen Tom en Leo. Met onder meer een serie van 15 won Leo ook zijn 2e wedstrijd in 15 beurten.

Na dag 1 aan de leiding Rob en Leo met 2 gewonnen partijen.

Onder leiding van Ger Kerst en Henk Driessen troffen Tom en Cees elkaar in de 1e partij op de 2e dag , Cees pakte zijn eerste  winst in 33 beurten.

Leo pakte ook zijn 3e winst partij tegen Ton, dat gebeurde in 23 beurten.

Tom speelde hierna tegen Rob en wist deze partij te winnen in 20 beurten, de eerste nederlaag voor Rob tegen de uittredende kampioen.

Nog 2 wedstrijden op het programma, met nog 2 kanshebbers voor de titel, Leo en Rob.

Ton pakte zijn eerste winst partij tegen Cees in 26 beurten.

De laatste wedstrijd ging tussen Leo en Rob, bij winst of remise was Leo de nieuwe kampioen, mocht Rob winnen dan zou er nog een barrage partij volgen.

Rob pakte zijn laatste strohalm en won in 16 beurten.

Hierdoor kregen we een barrage tussen Rob en Leo, de winnaar mocht zich laten kronen als kampioen.

In een prima en spannende wedstrijd wist Rob deze strijd naar zich toe trekken in 18 beurten, Leo die 2 keer een serie van 11 scoorde in deze partij bleef steken op 37 caramboles,

finale band 1e 2020

v.l.n.r.  Ton, kampioen Rob, Cees, Tom en Leo

De beste partij werd behaald door Leo Loonen met 2,66, Leo pakte ook de prijs voor de hoogste serie met 15.

Door dit kampioenschap is Rob ook verzekerd van deelname aan de super finale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Lars van Delft in de 6e klasse, Joke Clemens in de 5e klasse, Jo Michielsen in de 4e klasse, Piet Ackermans in de 3e klasse en Ad Siemons in de 2e klasse.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Rob Houtepen

4

6

153

72

11

2,125

2,500

2.

Leo Loonen

4

6

151

85

15

1,776

2,667

3.

Tom Mijnders

4

4

138

92

6

1,500

2,000

4.

Ton van Gool

4

2

125

92

8

1,359

1,538

5.

Cees Claasen

4

2

124

107

6

1,159

1,212

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komend weekend vrijdag 26 juni en zaterdag 27 juni wordt de super finale verspeeld en wordt het toernooi bandstoten afgesloten voor dit seizoen.

 
 
VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE -           40  CAR.

 

Poule A -            Vrijdag 12 juni en Zaterdag 13 juni   Tafel 2.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Ton van Gool

4

6

156

94

8

1,660

1,667

2.

Leo Loonen

4

6

144

97

12

1,485

1,818

3.

Jan Timmermans

4

4

121

57

8

2,123

2,667

4.

Rob Houtepen

4

4

141

70

13

2,014

5,714

5.

Herman Anders

4

0

116

98

11

1,184

0,000

Ton en Leo en Rob (Jan is afwezig voor de finale) naar de finale op vrijdag 19 en zaterdag 20 juni.

 

Poule B -            Vrijdag 12 juni  en Zaterdag 13 juni  Tafel 1..

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Tom Mijnders

4

8

160

89

9

1,798

2,222

2.

Cees Claasen

4

4

150

113

10

1,327

1,739

3.

Tonny Kokx

4

4

133

134

8

0,993

1,026

4.

Toon van Spaandonk

4

2

137

86

14

1,593

2,000

5.

Jack van Delft

4

2

112

98

8

1,143

2,667

Tom en Cees naar de finale op vrijdag 19 en zaterdag 20 juni.

 

SUPER FINALE  6 KAMPIOENEN  VRIJDAG 26 JUNI EN ZATERDAG 27 JUNI .

Totaal 85 deelnemers

 

AD SIEMONS KAMPIOEN IN DE 2E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 45e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 86 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 8  en zaterdag 9 mei om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 2e klasse.

Alle deelnemers dienden 30 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 5 zich voor deze finale.

Onder kundige arbitrage van Petra van Dongen en Rob Claesen speelden Ad Siemons, van b.v. excelsior, en Jac Klijn van b.v. de valk, de 1e partij tegen elkaar, in 21 beurten wist Ad te winnen.

Toon Verbunt en Rini Netten van b.v. het vaartje speelden de volgende wedstrijd, in 23 beurten was Toon aan de meet.

William van Westenbrugge van b.v. v.o.o. kwam voor de eerste keer aan tafel tegen Rini, in 20 beurten pakte Rini zijn 1e winst.

Ook Jac pakte zijn 1e winst door Toon in 27 beurten te kloppen.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Ad en William in 25 beurten pakte Ad zijn 2e winst en ging aan de leiding na de eerste dag.

Op dag 2 was de arbitrage in de kundige handen van Corné van Beijsterveld en Dré van den Bosch..

In de 1e wedstrijd pakte Toon voor de tweede keer de winst in 23 beurten tegen William.

Rini en Ad speelde een spannende wedstrijd tegen elkaar, in 28 beurten pakte Ad ook zijn 3e winst.

Vervolgens pakte William zijn eerste winstpartij tegen Jac ging dat in 26 beurten.

Bij de volgende wedstrijd Ad tegen Toon was bij winst of remise Ad al kampioen, mocht Toon winnen dan zou er nog een barrage partij volgen.

Met ondermeer een serie van 10 wist Ad ook deze strijd te winnen in 21 beurten en werd daarmee kampioen in deze klasse.

De laatste wedstrijd ging tussen Rini en Jac, in 23 beurten won Jac deze strijd.

Hiermee Ad dus de kampioen in de deze klasse, proficiat.

Door dit kampioenschap is Ad ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Piet Ackermans 3e klasse, Jos Michielsen in de 4e klasse, Joke Clemens in de 5e klasse en Lars van Delft in de 6e klasse hadden zich hiervoor al geplaatst.

bannd 2e klasse 2

v.l.n.r. Toon, Rini, kampioen Ad, Jac en Williaml

De beste partij was voor Rini Netten (20 beurten) en Ad Siemons pakte met een serie van 10 de prijs voor de hoogste serie.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Ad Siemons

4

8

120

95

10

1,263

1,429

2.

Toon Verbunt

4

4

107

94

7

1,138

1,304

3.

Jac Klijn

4

4

106

97

9

1,093

1,304

4.

Rini Netten

4

2

112

94

6

1,191

1,500

5.

William van Westenbrugge

4

2

108

94

5

1,149

1,154

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In verband met het corona virus blijft café de valk minimaal tot 6 april gesloten.

In principe wordt een aanvang gemaakt met de voorwedstrijden in de 1e klasse op vrijdag 10 en zaterdag 11 april.

 

 

Poule A -            Vrijdag 7 en Zaterdag 8 februari.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Rini Netten

4

7

120

94

6

1,277

1,579

2.

William van Westenbrugge

4

6

117

98

8

1,194

1,429

3.

Jeroen van Gool

4

3

100

103

6

0,971

1,429

4.

Piet Rademakers

4

2

102

88

7

1,159

1,579

5.

Leo Peeters

4

2

82

93

5

0,882

1,250

 

 

Poule B -            Vrijdag 14 en Zaterdag 15 februari.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Ad Siemons

4

8

120

78

10

1,538

2,143

2.

Embert Broekhoven

4

4

115

104

5

1,106

1,200

3.

Dick van Zwietering

4

4

105

100

10

1,050

1,500

4.

Henk IJpelaar

4

2

100

90

10

1,111

1,071

5.

Jos Rutters

4

2

87

86

6

1,012

1,111

 

 

 

 

Poule C -            Vrijdag 6 en Zaterdag 7 maart.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Toon Verbunt

4

8

120

80

8

1,500

2,143

2.

Jac Klijn

4

5

114

94

6

1,213

1,364

3.

Tim Hoevenaars

4

4

117

81

6

1,444

2,500

4.

Mari Loonen

4

2

86

83

7

1,036

1,364

5.

Christ van Dongen

4

1

85

82

6

1,037

1,364

 

PIET ACKERMANS KAMPIOEN IN DE 3E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 45e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 86 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 17  en zaterdag 18 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 3e klasse.

Alle deelnemers dienden 25 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 5 zich voor deze finale.

Onder kundige arbitrage van Rutger van der Kaaij en Piet Emmen speelden clubgenoten Piet Ackermans en Rob Kuipers, van b.v. excelsior, de 1e partij tegen elkaar, in 22 beurten wist Piet te winnen.

Paul de Jong en Arthur Emmen van b.v.de valk, speelden de volgende wedstrijd, in 23 beurten was Paul aan de meet.

Bert Huijgens van b.v. de herberg kwam voor de eerste keer aan tafel tegen Rob, in 19 beurten had Rob zijn caramboles verzameld.

Arthur bezorgde hierna Piet zijn eerste nederlaag in 19 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Bert en Paul in 17 beurten pakte Paul ook hier de winst.

Na dag 1 Paul alleen aan de leiding met 2 keer winst.

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Toon van Spaandonk en Jan Embrechts.

In de 1e wedstrijd pakte Bert voor de eerste keer winst in 19 beurten tegen Arthur.

Paul en Rob speelde een spannende wedstrijd tegen elkaar die eindigde in remise in 31 beurten.

Ook spannend was de partij tussen Bert en Piet met 1carambole verschil wist Piet te winnen.

Arthur wist in een prima wedstrijd te winnen van Rob in 18 beurten.

De laatste wedstrijd ging tussen Piet en Paul, bij winst of remise was Paul de nieuwe kampioen en bij winst voor Piet zou hij gekroond worden.

Ook hier een spannende strijd, Piet maakte de partij uit in 24 beurten en Paul bleef steken op 23 caramboles..

Hiermee Piet dus de kampioen in de deze klasse, proficiat.

Door dit kampioenschap is Piet ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Jos Michielsen in de 4e klasse, Joke Clemens in de 5e klasse en Lars van Delft in de 6e klasse hadden zich hiervoor al geplaatst.

finalisten band 3eklaase 2020

v.l.n.r. Arthur, kampioen Piet, Bert, Rob en Paul

De beste partij was voor Paul de Jong (17 beurten) en Arthur Emmen pakte met 2 keer een serie van 7 de prijs voor de hoogste serie.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Piet Ackermans

4

6

96

91

5

1,055

1,136

2.

Paul de Jong

4

5

98

95

4

1,032

1,471

3.

Arthur Emmen

4

4

80

79

7

1,013

1,389

4.

Rob Kuipers

4

3

78

90

5

0,867

1,316

5.

Bert Huijgens

4

2

74

81

7

0,914

1,316

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOORWEDSTRIJDEN  DERDE KLASSE -          25  CAR –

 

Poule A -             Vrijdag 20 en Zaterdag 21 december.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Rob Kuipers

4

6

90

90

6

1,000

1,316

2.

Jan Schoenmakers

4

6

93

99

6

0,939

1,250

3.

Jan Pullens

4

4

77

75

6

1,027

1,389

4.

Wout van Delft

4

2

85

98

5

0,867

1,190

5.

Dim van Groesen

4

2

66

88

5

0,750

0,833

Poule B -            Vrijdag 17 en Zaterdag 18 januari.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Piet Ackermans

4

8

100

88

8

1,136

1,786

2.

Paul de Jong

4

6

89

99

5

0,899

1,190

3.

Patrick van Dongen

4

4

76

81

8

0,938

1,786

4.

Peter Pijnenburg

4

2

79

115

5

0,687

0,893

5.

Hans van Leijsen

4

0

64

87

5

0,736

0,000

 

Poule C -            Vrijdag 24 en Zaterdag 25 januari.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Arthur Emmen

4

8

100

87

7

1,149

1,563

2.

Bert Huijgens

4

6

86

82

5

1,049

1,316

3.

Hans Verbunt

4

4

88

83

7

1,060

1,316

4.

Peter Ackermans

4

2

68

85

6

0,800

0,862

5.

Johan Meeren

4

0

59

97

4

0,608

0,000

 

JOS MICHIELSEN KAMPIOEN IN DE 4E KLASSE.

Alle deelnemers dienden 20 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder kundige arbitrage van Jac Klijn en Ton van Gool speelden Just Zonneveld van b.v. de valk en Bert Evers van b.v. d’ouwe sok de 1e partij tegen elkaar, in 19 won Bert de partij.

Teamgenoten van b.v. d ‘ouwe sok, Adri Kouwenberg en Frans Meeren , speelden de volgende wedstrijd, in 23 beurten was Frans aan de meet.

Hans Trommelen van b.v. ennog 5 en Jos Michielsen van b.v. a.l.m., kwamen voor de eerste keer aan tafel, de wedstrijd eindigde in remise in 15 beurten.

Frans wist ook zijn 2e winst te pakken tegen Bert in 17 beurten.

Een ontketende Jos won vervolgens in 11 beurten van Just.

Adri pakte zijn 1e winst tegen Hans in 16 beurten

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Bert en Jos, in 21 beurten won Jos deze strijd.

Na de 1e dag voerde Jos de ranglijst aan met 5 punten uit 3 wedstrijden, Frans had 4 punten in 2 wedstrijden.

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Rob Houtepen en Jos Rutters.

In de 1e wedstrijd bezorgde hans de eerste verliespartij aan Frans in 26 beurten.

Just pakte zijn 1e winst door Adri te kloppen in 19 beurten.

Door winst op Frans kwam Jos al uit op 7 punten in 18 beurten.

In een prima partij, 11 beurten, won Adri van Bert.

Just ontman Hans al zijn illusies door ook te winnen in slechts 11 beurten.

Hierdoor was Jos al kampioen met ingang van de laatste speelronde, proficiat.

Door winst op Jos in 19 beurten eindigde Adri op 6 punten, en bezorgde Jos zijn enige verliespartij.

Bert  hield Hans van de winst af door te winnen in 22 beurten.

De laatste wedstrijd ging tussen Just en Frans, in 23 beurten won Frans en kwam ook uit op 6 punten.

Door dit kampioenschap is Jos ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, de kampioenen Joke Clemens in de 5e klasse en Lars van Delft in de 6e klasse hadden zich hiervoor al geplaatst.

finalisten 4e klasse

v.l.n.r. op de voorgrond Frans, Hans, Just en Adri en daarachter Bert en kampioen Jos

De beste partij, 11 beurten, ging naar Jos Michielsen, Adri Kouwenberg en Just Zonneveld en de hoogste serie, 8,  was voor Just Zonneveld.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jos Michielsen

5

7

89

89

7

1,000

1,818

2.

Adri Kouwenberg

5

6

94

93

6

1,011

1,818

3.

Frans Meeren

5

6

90

107

5

0,841

1,176

4.

Just Zonneveld

5

4

73

83

8

0,880

1,818

5.

Bert Evers

5

4

79

90

4

0,878

1,053

6.

Hans Trommelen

5

3

86

90

5

0,956

1,333

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIERDE KLASSE -          20  CAR -

Poule A -             Vrijdag 15 en Zaterdag 16 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jos Michielsen

4

6

72

74

9

0,973

1,818

2.

Adri Kouwenberg

4

4

73

66

5

1,106

1,667

3.

Toon Schroder

4

4

68

78

6

0,872

1,000

4.

Dré van den Bosch

4

4

53

62

5

0,855

1,333

5.

Ad van Gils

4

2

73

88

4

0,830

1,333

Jos en Adri geplaatst voor de finale (6 spelers)  op vrijdag 13 en zaterdag 14 december.

 

Poule B -            Vrijdag 22 en Zaterdag 23 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Just Zonneveld

4

6

73

81

7

0,901

1,176

2.

Hans Trommelen

4

4

68

77

5

0,883

1,538

3.

Mario Kouwenberg

4

4

67

92

6

0,728

1,053

4.

John Kreeft

4

4

61

88

4

0,693

0,952

5.

Thomas Groenendaal

4

2

68

92

3

0,739

0,800

Just en Hans geplaatst voor de finale (6 spelers)  op vrijdag 13 en zaterdag 14 december.

 

Poule C -            Vrijdag 29 november en Zaterdag 30 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Frans Meeren

4

6

76

79

6

0,962

1,429

2.

Bert Evers

4

6

75

82

6

0,915

1,429

3.

Arnold Willemsen

4

5

77

105

5

0,733

0,870

4.

Emiel van den Hoven

4

2

47

91

5

0,516

0,690

5.

Corné van Beijsterveld

4

1

64

85

5

0,753

0,714

 Frans en Bert geplaatst voor de finale (6 spelers)  op vrijdag 13 en zaterdag 14 december.

 

FINALE (6 spelers)  - Vrijdag 13 en Zaterdag 14 december.

 

JOKE CLEMENS ONGESLAGEN KAMPIOEN IN DE 5E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 45e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 85 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 17  en zaterdag 18 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 5e klasse.

Alle deelnemers dienden 15 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder deskundige arbitrage van Nicole van Geloven en Jan Embrechts speelden clubgenoten Ronald van Eil en Tjeu Boomaars van b.v. de herberg tegen elkaar, in 10 beurten gaf Tjeu al gelijk zijn visitekaartje af.

De 2 dames die de finale wisten te bereiken, Joke Clemens van b.v. de herberg en Saskia van der Sanden, kwamen voor de eerste keer aan tafel. Joke won in 27 beurten.

Christ van den Hoven, van b.v. de salamander en Jan Leemans, van b.v. de keu, speelden hierna hun 1e wedstrijd, Christ won in 25 beurten.

Ronald en Joke speelde hierna remise in 28 beurten. Christ pakte ook zijn 2e winst tegen Saskia in 18 beurten.

Jan bezorgde hierna Tjeu zijn eerste nederlaag dat ging in 18 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen de koplopers Christ en Joke, het gelukte Joke om Christ te verslaan in 22 beurten.

Na dag 1 Joke aan de leiding met 5 punten.

 

Op dag 2 was de arbitrage in vertrouwde handen bij Paul de Jong en Bianca van Praet.

Jan en Ronald speelden als eerste tegen elkaar, in 11 beurten was Jan aan de meet.

Tjeu pakte zijn 2e winst door Saskia te kloppen in 20 beurten.

Christ klopte vervolgens Ronald en 22 beurten en bleef ook in de race voor de titel.

Door winst op Tjeu in 22 beurten kwam Joke al uit op 7 punten, Tjeu was hierdoor kansloos voor de titel.

Jan bleef ook aanklampen en door winst op Saskia in 20 beurten was Jan nog steeds titelkandidaat.

 

Nog 3 kanshebbers voor de titel bij het ingaan van de laatste speelronde, Joke had 7 punten, Christ en Jan 6.

Christ wist Tjeu te kloppen in 20 beurten en had nu 8 punten verzameld.

Saskia pakte toch nog haar eerste winst tegen Ronald in 32 beurten.

Het scenario voor de laatste wedstrijd was spannend te noemen.

Bij winst van Joke was zij kampioen, mocht Jan winnen dan speelden Jan en Christ om de titel, bij remise zouden Christ en Joke dat doen.

Joke had het beste bewaard voor de laatste partij en wist Jan in 17 beurten te verslaan en daarmee de titel voor zich op te eisen, proficiat.

Door dit kampioenschap is Joke ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen, Lars van Delft, kampioen in de 6e klasse had zich hiervoor al geplaatst. 

finale band 5e klasse

v.l.n.r. Saskia, Tjeu, Ronald, Christ, Jan en kampioene Joke

De beste partij was voor Tjeu Boomaars (10 beurten) en Jan Leemans had met 8 de hoogste serie.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

 

 

1.

Joke Clemens

5

9

75

116

4

0,647

0,882

 

 

2.

Christ van den Hoven

5

8

69

107

4

0,645

0,833

 

 

3.

Jan Leemans

5

6

66

91

8

0,725

1,364

 

 

4.

Tjeu Boomaars

5

4

60

90

5

0,667

1,500

 

 

5.

Saskia van der Sanden

5

2

52

117

4

0,444

0,469

 

 

6.

Ronald van Eil

5

1

50

103

4

0,485

0,536

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIJFDE  KLASSE -          15 CAR.

Poule A.             Vrijdag 11 en Zaterdag 12 oktober.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Tjeu Boomaars

5

10

80

87

5

0,920

1,875

2.

Jan Leemans

5

6

62

83

5

0,747

1,667

3.

Jos Nollen

5

6

55

91

5

0,604

0,789

4.

Jan Embrechts

5

4

57

95

6

0,600

0,833

5.

Brendy van Wingerden

5

2

48

106

4

0,453

1,071

6.

Piet Scheepers

5

2

49

119

4

0,412

0,682

Tjeu Boomaars en Jan Leemans zijn geplaatst voor de

finale op Vrijdag 8 en zaterdag 9 november.

 

Poule B.             Vrijdag 18 en Zaterdag 19 oktober.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Ronald van Eil

5

7

68

92

4

0,739

1,250

2.

Saskia van der Sanden

5

7

72

138

5

0,522

0,714

3.

Manfred Schmidt

5

6

62

94

5

0,660

1,154

4.

Rob Claesen

5

5

60

97

6

0,619

1,071

5.

Geert Trommelen

5

3

60

103

4

0,583

0,833

6.

Eric in 't Groen

5

2

53

103

4

0,515

0,652

Ronald en Saskia zijn geplaatst voor de

finale op Vrijdag 8 en zaterdag 9 november.

 

Poule C -            Vrijdag 25 en Zaterdag 26 oktober.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Christ van den Hoven

5

7

73

88

5

0,830

1,154

2.

Joke Clemens

5

6

58

97

5

0,598

0,789

3.

Peter Pijnenburg

5

5

61

95

5

0,642

0,833

4.

Jeroen Staps

5

4

59

78

6

0,756

1,071

5.

Hans Boutier

5

4

65

88

7

0,739

1,500

6.

Conny Timmermans

5

4

63

94

5

0,670

1,250

Christ en Joke zijn geplaatst voor de

finale op Vrijdag 8 en zaterdag 9 november.

 

VOORWEDSTRIJDEN  ZESDE  KLASSE -          10 CAR.

Poule A -            Vrijdag 13 en Zaterdag 14 september.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Rutger van der Kaaij

5

8

48

67

4

0,716

1,000

2.

Lars van Delft

5

8

48

70

4

0,686

1,111

3.

Dit van Loon

5

6

38

75

3

0,507

0,714

4.

Theo in 't Groen

5

6

38

102

3

0,373

0,714

5.

Jeroen de Jong

5

2

32

94

4

0,340

0,714

6.

Elvira van Eil

5

0

29

91

2

0,319

0,000

 

Poule B.             Vrijdag 27 en Zaterdag 28 september.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Cees Willemse

4

8

40

72

8

0,556

1,000

2.

Aad van der Kaaij

4

6

36

66

3

0,545

0,769

3.

Peter Dingemans

4

4

34

71

3

0,479

0,588

4.

René van den Bosch

4

2

29

82

3

0,354

0,556

5.

Riekie van den Hoven

4

0

15

61

2

0,246

0,000

 

LARS VAN DELFT KAMPIOEN IN DE 6E KLASSE.

Dit jaar vindt voor de 45e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 85 biljarters, die zijn onderverdeeld in 6 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 6 kampioenen op vrijdag 17  en zaterdag 18 april om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 6e klasse.

Alle deelnemers dienden 10 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 2 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

Onder deskundige arbitrage van Onno Roncken en Toon van Spaandonk speelden Dit van Loon en Peter Dingemans, beiden van b.v. de herberg, speelden de 1e partij tegen elkaar, in een prima partij won Dit in 15 beurten.

Vader Aad van der Kaaij en zoon Rutger van der Kaaij, van b.v. de valk,, speelden de volgende wedstrijd, in 7 beurten was Rutger aan de meet.

Topfavoriet Cees Willemse, van b.v., euphonia, en Lars van Delft, van b.v. a.l.m., kwamen voor de eerste keer aan tafel, Lars toonde geen ontzag voor de legende Cees en won in 19 beurten.

Dit en Rutger speelden vervolgens tegen elkaar, in slechts 8 beurten was Rutger nu aan de meet.

Aad pakte zijn eerste winst tegen Cees in 24 beurten.

Lars won ook zijn 2e wedstrijd tegen Peter, dat ging in 15 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen koploper Rutger en puntloze Cees, Rutger kon Cees niet bijbenen en verloor in 12 beurten.

Na dag 1 aan de leiding Lars met 4 punten uit 2 wedstrijden en ook Rutger had 4 punten maar dat ging in 3 wedstrijden.

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Ger Kerst en Theo in ‘t Groen.

In de 1e wedstrijd van dag 2 gaf  Dit knap tegenspel tegen Lars en leek op de zege af te stevenen, maar toch wist Lars het tij nog te keren en won in 18 beurten.

Aad pakte ook zijn 2e winst en bleef in de race voor het kampioenshap, Peter werd geklopt in 15 beurten.

Dit pakte ook haar 2e winst tegen Cees in 19 beurten.

Peter pakte dan eindelijk zijn 1e winst door Rutger te verslaan in slechts 8 beurten.

Bij winst van Lars op Aad zou de titel al in het bezit komen van Lars, in 15 beurten speelde Lars uit en pakte met ingang van de laatste speelronde al de titel, proficiat.

Peter pakte ook nog zijn 2e winstpartij tegen Cees in 10 beurten.

Door winst op Aad in 18 beurten kwam Dit op een eindtotaal van 6 punten.

In de laatste wedstrijd gelukte het de uittredend kampioen Rutger om Lars zijn eerste nederlaag te bezorgen in 19 beurten en werd daardoor 2e.

Door dit kampioenschap is Lars ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 6 kampioenen.

finale band 6e 20192020

v.l.n.r. Cees, Aad, Dit, Peter, Rutger en kampioen Lars

De beste partij was voor Rutger van der Kaaij in 7 beurten (een nieuw record) en Dit van Loon had de hoogste serie met 7.

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Lars van Delft

5

8

48

86

5

0,558

0,667

2.

Rutger van der Kaaij

5

6

38

54

5

0,704

1,429

3.

Dit van Loon

5

6

42

78

7

0,538

0,667

4.

Peter Dingemans

5

4

34

63

5

0,540

1,250

5.

Aad van der Kaaij

5

4

30

79

3

0,380

0,667

6.

Cees Willemse

5

2

31

84

2

0,369

0,833

VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE -           40  CAR.

Poule A -            Vrijdag 20 en Zaterdag 21 maart.

Hans Oerlemans               - b.v. nooit volleerd

Rob Houtepen                - b.v. de valk

Herman Anders                - b.v. de valk

Leo Loonen                     - b.v. het vaartje

Jan Timmermans              - b.v. de kras

Poule B -            Vrijdag 27 en Zaterdag 28 maart.

Toon van Spaandonk        - b.v. de bobo’s

Cees Claasen                    - b.v. d’ouwe sok

Ton van Gool                  - b.v. de valk

Tonny Kokx -                 - b.v. ennog 5

Tom Mijnders                - b.v. ennog 5 

FINALE (5 spelers)    - Vrijdag 3 en Zaterdag 4 april. 

SUPER FINALE  6 KAMPIOENEN  VRIJDAG 17 EN ZATERDAG 18 APRIL.

Totaal 85 deelnemers