KLIK HIER VOOR OVERZICHT KAMPIOENEN

 

KLIK HIER VOOR RECORDS

 

PERSOONLJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK 2023 – 2024.

48e EDITIE

 

GEERT TROMMELEN WINNAAR VAN DE SUPERFINALE.

 

Dit seizoen vond voor de 48e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats in café de valk.

Het toernooi wordt jaarlijks georganiseerd door B.V. De Valk en de bobo’s en wordt verspeeld onder auspiciën van de D.B.B.

In het toernooi speelden 73 biljarters die waren onderverdeeld in 5 klassen.

 

Verleden week speelden de 5 kampioenen om een leuke prijzenpot.

Tonny Kokx verving Stefan Aarden als, kampioen in de 1e klasse,

De finale werd verspeeld  door Tonny Kokx (1e, ), Jos Rutters (2e), Mari Loonen (3e) Arnold Willemsen (4e) en Geert Trommelen (5e)

 

Onder zeer deskundige arbitrage van Hanny Hultermans en Just Zonneveld namen de wedstrijden een aanvang.

In de 1e partij streden Geert Trommelen (15 car) van b.v. ennog 5 en Arnold Willemsen van b.v. de valk. (20 car) tegen elkaar, Geert won in 21 beurten.

De 2e wedstrijd ging tussen Mari Loonen van b.v. de bobo’s (25 car) en Jos Rutters van b.v. de valk (30 car), Mari won in 16 beurten.

Tonny Kokx van b.v. ennog 5 (35 car) kwam voor de eerste keer aan tafel tegen Arnold, in 30 beurten pakte Arnold zijn eerste winst.

Geert pakte ook zijn 2e winst tegen Jost in 25 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Tonny en Mari, in  25 beurten bezorgde Tonny aan Mari zijn eerstenedelaag..

Na dag 1 Geert aan de leiding met 2 gewonnen partijen, Arnold, Mari en Tonny hadden 1 keer winst en Jos was nog puntloos.

 

Op de 2e speeldag was Ger Kerst n samenwerking mer de finalisten de arbiter.

De 1e wedstrijd ging tussen Jos en Arnold, in  20 beurten pakte Jos zijn eerste winst.

Door winst op Tonny won Geert ook zijn 3e partij in 32 beurten.

Mari bleef als enige over, na winst op Arnold in 34 beurten, om Geert nog te kunnen bedreigen.

Tonny won in  22 beurten van Jos.

De laatste wedstrijd ging tussen Geert en Mari, bij winst of remise van Geert zou hij kampioen worden, Mari won echter in 21 beurten, en sleepte er een barrage partij uit. Geett leef steken op 1 carambole van de finish.

Geert en Mari gingen hierna de strijd aan voor de titel, Deze keer was Geert de beste in 27 beurten, Mari achterlatend op 12 caramboles en won de barrage en werd superkampioen, proficiat.

 

Na afloop van de finale reikte wedstrijdeider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers, en sloot hiermee het bandstoottoernooi voor dit seizoen af.

v.l.n.r. Arnold, Tonny, Jos, Mari en kampioen Geert

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

%

1.

Geert Trommelen

4

6

59

99

4

0,596

0,714

99%

2.

Mari Loonen

4

6

94

96

7

0,979

1,563

98%

3.

Tonny Kokx

4

4

125

109

6

1,147

1,591

82%

4.

Jos Rutters

4

2

95

85

4

1,118

1,364

93%

5.

Arnold Willemsen

4

2

67

107

4

0,626

0,667

78%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iedereen bedankt voor jullie inzet en graag tot volgend seizoen bij de 49e editie.

 

 

VOORWEDSTRIJDEN  EERSTE  KLASSE -           35  CAR.

Poule A -            Vrijdag 15 maart en Zaterdag 16 maart.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Stefan Aarden

4

6

140

100

9

1,400

1,667

2.

Leo Peeters

4

5

129

79

10

1,633

2,188

3.

Tonny Kokx

4

5

120

95

10

1,263

1,842

4.

Jack van Delft

4

0

96

102

5

0,941

0,000

5.

Maurice Heijne

afgemeld

Stefan en Leo geplaatst voor de finale op 5 en 6 april, Tonny in de wachtkamer

 

Poule B -            Vrijdag 22 maart en Zaterdag 23 maart.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Leo Loonen

4

6

135

75

15

1,800

2,059

2.

Jan Timmermans

4

4

137

78

11

1,756

1,944

3.

Toon van Spaandonk

4

4

119

71

8

1,676

2,333

4.

Tom Mijnders

4

4

123

76

8

1,618

1,944

5.

Hans Oerlemans

4

2

107

72

7

1,486

2,059

Leo en Jan geplaatst voor de finale op 5 en 6 april.

 

PERSOONLIJK KAMPIOENSCHAP BANDSTOTEN DE VALK.

 

STEFAN AARDEN KAMPIOEN IN DE 1 KLASSE.

 

Dit jaar vindt voor de 48e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 73 biljarters, die zijn onderverdeeld in 5 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 5 kampioenen op vrijdag 12  en zaterdag 13 april  om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 1e klasse.

Alle deelnemers moesten 35 caramboles behalen.

Na voorwedstrijden in 2 poules plaatsten de beste 5 zich voor deze finale.

 

Onder prima arbitrage van Saskia van der Sanden, Jan Embrechts en Just Zonneveld speelden teamgenoten Leo Peeters en Jan Timmermans, van b.v. de kras, de 1e partij tegen elkaar, in 24 beurten werden de punten broederlijk verdeeld..

Tonny Kokx van b.v. ennog 5 en Stefan Aarden, van b.v. de valk speelden de volgende wedstrijd, in 20 beurten was Stefan aan de meet.

Leo Loonen, van b.v. het vaartje, kwam voor de eerste keer aan tafel tegen Leo Peeters in een spannende partij wist Leo Loonen met 1 carambole verschil te winnen in 20 beurten.

Jan pakte hierna zijn 1e winst door Tonny in 19 beurten te verslaan.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Leo Loonen en Stefan, in 26 beurten pakte Stefan zijn 2e winst.

Na dag 1 Stefan aan de leiding met 4 punten, Jan volgde met 3 punten op de 2e plaats. Leo Loonen had 2 punten, Leo Peeters 1 punt en Tonny Kokx stond nog op 0.

 

Op dag 2 was de arbitrage in de kundige handen van Jos Rutters en Theo in ‘t Groen.

In de 1e wedstrijd pakte Tonny zijn eerste winst in 23 beurten tegen Leo Peeters.

Leo Loonen pakte hierna zijn 2e winst partij in 21 beurten tegen Jan.

Leo Peeters bezorgde Stefan zijn eerste nederlaag in 18 beurten.

Tonny won ook zijn 2e partij op deze middag tegen Leo Loonen in 18 beurten.

Hierdoor waren er nog 2 kanshebbers over voor de titel, Stefan had 4 punten en Jan 3 punten beiden speelden de laatste wedstrijd tegen elkaar.

Bij winst of remise was Stefan kampioen, mocht Jan winnen dan pakte hij de titel.

In een spannende strijd hoorde Jan van de arbiter en nog 1 maar miste, Stefan maakte met een serie van 4 de partij uit en werd daarmee  kampioen, proficiat.

Ook de nastoot werd gemist door Jan waardoor hij eindigde op plaats 5.

 

Door dit kampioenschap is Stefan ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 5 kampioenen, Jos Rutters in de 2e klasse, Mari Loonen in de 3e klasse, Arnold Willemsen in de 4e klasse en Geert Trommelen in de 5e klasse hadden zich hiervoor al geplaatst.

Stefan is wegens vakantie verhinderd waardoor Tonny Kokx zijn plaats inneemt.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Stefan Aarden

4

6

122

86

7

1,419

1,750

2.

Tonny Kokx

4

4

120

78

8

1,538

1,944

3.

Leo Loonen

4

4

113

82

9

1,378

1,944

4.

Leo Peeters

4

3

136

83

8

1,639

1,944

5.

Jan Timmermans

4

3

132

84

9

1,571

1,842

 

 

v.l.n.r. Leo Peeters, Jan, Leo Loonen , Tonny en kampioen Stefa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOORWEDSTRIJDEN  TWEEDE  KLASSE -           30  CAR –

 

Poule A -            Vrijdag 2 februari en Zaterdag 3 februari.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jan Schoenmakers

4

6

110

114

8

0,965

1,500

2.

Jos Rutters

4

5

119

118

7

1,008

1,304

3.

Dick van Zwietering

4

5

113

114

8

0,991

1,111

4.

Arthur Emmen

4

4

100

94

6

1,064

1,304

5.

Patrick van Dongen

4

0

96

122

7

0,787

0,000

Jan is geplaatst voor de finale,  op vrijdag 8 en zaterdag 9 maart.  Jos in de wachtkamer.

 

Poule B -            Vrijdag 23 februari en Zaterdag 24 februari.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Henk IJpelaar

4

6

103

85

6

1,212

1,765

2.

Ad Siemons

4

6

102

92

6

1,109

1,500

3.

William van Westenbrugge

4

4

95

88

7

1,080

1,364

4.

Hans Verbunt

4

2

101

99

9

1,020

1,364

5.

Tim Hoevenaars

4

2

85

90

7

0,944

1,111

Henk en Ad zijn geplaatst voor de finale,  op vrijdag 8 en zaterdag 9 maart.

 

Poule C -            Vrijdag 1 maart en Zaterdag 2 maart

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Christ van Dongen

4

6

110

83

8

1,325

1,500

2.

Toon Verbunt

4

4

113

104

8

1,087

1,500

3.

Herman Anders

4

4

106

104

5

1,019

1,111

4.

Johan Meeren

4

4

88

118

5

0,746

1,304

5.

Rob Kuipers

4

2

97

131

6

0,740

1,034

Christ is geplaatst voor de finale,  op vrijdag 8 en zaterdag 9 maart.

 

JOS RUTTERS KAMPIOEN IN DE 2E KLASSE.

 

Dit jaar vindt voor de 48e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 73 biljarters, die zijn onderverdeeld in 5 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 5 kampioenen op vrijdag 12  en zaterdag 13 april  om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 2e klasse.

Alle deelnemers moesten 30 caramboles behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 5 zich voor deze finale.

 

Onder prima arbitrage van Just Zonneveld en Stefan Aarden speelden teamgenoten Ad Siemons en Jan Schoenmakers, van b.v. de viersprong, de 1e partij tegen elkaar, met een slotserie van 9 won Ad dit treffen in 23 beurten.

Christ van Dongen van b.v. de keu en Jos Rutters, van b.v. de valk speelden de volgende wedstrijd, in 25 beurten was Jos aan de meet.

Henk IJpelaar, van b.v. de koude tap, kwam voor de eerste keer aan tafel tegen Ad, met wederom een serie van 9 won Ad in 25 beurten.

Jan pakte hierna zijn 1e winst door Christ in 28 beurten te kloppen.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Jos en Henk, in 20 beurten pakte Jos zijn 2e winst.

Na dag 1 Jos en Ad aan de leiding met 2 keer winst, Jan won 1 keer en Henk en Christ waren nog puntloos en uitgeschakeld voor de titel.

 

Op dag 2 was de arbitrage in de kundige handen van Arnold Willemsen en Christ van der Linden.

In de 1e wedstrijd pakte Christ de winst in 28 beurten tegen Henk.

Jos pakte hierna ook zijn 3e winst partij in slechts 16 beurten tegen Jan.

Vervolgens bezorgde Christ de eerste nederlaag aan Ad door winst in 24 beurten.

Henk wist toch nog een partij winnend af te sluiten tegen Jan ging dat in 21 beurten.

De laatste wedstrijd ging tussen Ad en Jos, bij winst of remise was Jos de nieuwe kampioen, mocht Ad de partij winnend af sluiten zou er nog een barrage partij volgen.

Het gelukte Jos om ook deze partij in winst om te zetten in 32 beurten en werd daarmee ongeslagen kampioen in deze klasse, proficiat.

Ad bleef in deze partij steken op  28 caramboles

Door dit kampioenschap is Jos ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 5 kampioenen, Mari Loonen in de 3e klasse, Arnold Willemsen in de 4e klasse en Geert Trommelen in de 5e klasse hadden zich hiervoor al geplaatst.

 

v.l.n.r. Jos, Jan, Christ, kampioen Ad en Henk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Jos Rutters

4

8

120

93

6

1,290

1,875

2.

Ad Siemons

4

4

113

104

9

1,087

1,304

3.

Christ van Dongen

4

4

107

105

5

1,019

1,250

4.

Henk IJpelaar

4

2

96

94

7

1,021

1,429

5.

Jan Schoenmakers

4

2

74

88

6

0,841

1,071

 

 

VOORWEDSTRIJDEN  DERDE KLASSE -          25  CAR -

 

Poule A -            Vrijdag 8 december en Zaterdag 9 december.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Mari Loonen

4

8

100

98

5

1,020

1,471

2.

John Kreeft

4

6

93

115

6

0,809

1,042

3.

Hanny Hultermans

4

4

94

92

8

1,022

1,923

4.

Peter Akkermans

4

2

78

88

7

0,886

1,389

5.

Jan Embrechts

4

0

63

83

7

0,759

0,000

 Mari is geplaatst voor de finale,  op vrijdag 26 en zaterdag 27 januari.  John in de wachtkamer.

 

Poule B -             Vrijdag 15 december en Zaterdag 16 december.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Corné van Beijsterveld

4

6

97

86

7

1,128

1,563

2.

Paul de Jong

4

6

86

106

5

0,811

0,893

3.

Jaco de Roon

4

6

93

128

7

0,727

0,862

4.

Mario Kouwenberg

4

2

88

129

5

0,682

0,714

5.

Jan Pullens

4

0

67

110

5

0,609

0,000

Corné en Paul zijn geplaatst voor de finale,  op vrijdag 26 en zaterdag 27 januari.

 

Poule C -            Vrijdag 12 januari en Zaterdag 13 januari.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Henny Gommeren

4

6

95

110

8

0,864

1,190

2.

Hans van Leijsen

4

6

86

102

5

0,843

1,087

3.

Evert de Leeuw

4

4

93

104

7

0,894

1,389

4.

Dim van Groesen

4

2

84

93

5

0,903

0,962

5.

Tjeu Boomaars

4

2

73

111

7

0,658

0,806

 Henny en Hans zijn geplaatst voor de finale,  op vrijdag 26 en zaterdag 27 januari.

 

MARI LOONEN KAMPIOEN IN DE 3E KLASSE.

 

Onder kundige arbitrage van Dim van Groesen bijgestaan door Petra van Dongen en Jeannette Zonneveld speelden clubgenoten van b.v. de bobo’s, Corné van Beijsterveld en Mari Loonen , de 1e partij tegen elkaar, in 16 beurten wist Mari te winnen.

Hans van Leijsen van b.v. ennog 5 en Henny Gommeren van b.v. de salamander, speelden de volgende wedstrijd, in 31 beurten was Hans aan de meet.

Paul de Jong, van b.v. de valk,  kwam voor de eerste keer aan tafel tegen Mari, in 17 beurten wist Mari ook deze wedstrijd winnend af te sluiten.

Henny pakte hierna zijn 1e winst partij tegen Corné in 18 beurten.

De laatste wedstrijd van dag 1 ging tussen Hans en Paul, met een slotserie van 9 won Paul in 19 beurten.

Na dag 1 Mari alleen aan de leiding met 2 keer winst.

 

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Toon van Spaandonk en Theo in ‘t Groen.

In de 1e wedstrijd pakte Mari zijn 3e winst tegen Henny in 26 beurten.

Paul klopte hierna Corné in 15 beurten en bleef daarmee in de race voor de titel.

Cruciaal was nu de wedstrijd tussen Mari en Hans, bij winst of remise was Mari kampioen, Hans stelde dit feestje nog even uit en won in 27 beurten.

Daardoor bleef Hans ook nog kanshebber.

Henny versloeg hierna Paul in 30 beurten, waardoor Paul uitgeschakeld was voor de titel.

De laatste wedstrijd ging tussen Hans en Corné, bij winst van Hans zou er nog een barrage partij volgen tegen Mari,

Maar Corné klopt Hans in 19 beurten, hierdoor was Mari de kampioen in deze klasse, proficiat.

Door dit kampioenschap is Mari ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 5 kampioenen, Arnold Willemsen in de 4e klasse en Geert Trommelen in de 5e klasse hadden zich hiervoor al geplaatst.

 

v.l.n.r. Corné, Paul, kampioen Mari, Henny en Hans.

 

De beste partij was voor Paul (15 beurten) en Paul pakte met een serie van 9 de prijs voor de hoogste serie.

 

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Mari Loonen

4

6

92

86

6

1,070

1,563

2.

Paul de Jong

4

4

90

81

9

1,111

1,786

3.

Hans van Leijsen

4

4

81

96

4

0,844

0,926

4.

Henny Gommeren

4

4

78

105

5

0,743

1,389

5.

Corné van Beijsterveld

4

2

70

68

6

1,029

1,316

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na afloop reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIERDE KLASSE -          20 CAR.

 

Poule A.             Vrijdag 3 november en Zaterdag 4 november.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Just Zonneveld

4

8

80

92

7

0,870

1,429

2.

Bert Evers

4

4

54

77

5

0,701

0,909

3.

Piet Ackermans

4

4

68

100

5

0,680

0,769

4.

Thomas Groenendaal

4

4

69

116

6

0,595

1,053

5.

Toon Schroder

4

0

57

95

5

0,600

0,000

Just en Bert zijn geplaatst voor de finale,  op vrijdag 24 en zaterdag 25 november.

 

Poule B -            Vrijdag 10 november en Zaterdag 11 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Arnold Willemsen

5

10

100

113

5

0,885

1,176

2.

Lars van Delft

5

6

88

97

7

0,907

1,111

3.

Tonnie Oerlemans

5

6

79

116

8

0,681

1,333

4.

Richard Smans

5

4

83

109

6

0,761

0,952

5.

Hans Boutier

5

4

76

120

5

0,633

0,870

6.

Brendy van Wingerden

5

0

60

136

5

0,441

0,000

Arnold en Lars zijn geplaatst voor de finale op vrijdag 24 en zaterdag 25 november.

 

Poule C.             Vrijdag 17 november en Zaterdag 18 november.

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Adri Kouwenberg

5

8

94

85

7

1,106

2,000

2.

Jos Michielsen

5

6

80

99

8

0,808

1,053

3.

Manfred Schmidt

5

6

93

120

6

0,775

1,176

4.

Jan Leemans

5

6

91

123

5

0,740

1,176

5.

Hans Trommelen

5

2

73

89

4

0,820

0,952

6.

Peter Ackermans

5

2

62

105

6

0,590

0,952

Adri , Jos en Manfred zijn geplaatst voor de finale op vrijdag 24 en zaterdag 25 november.

 

ARNOLD WILLEMSEN KAMPIOEN IN DE 4E KLASSE.

 

Dit jaar vindt voor de 48e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 73 biljarters, die zijn onderverdeeld in 5 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 5 kampioenen op vrijdag 12  en zaterdag 13 april  om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 4e klasse.

Alle deelnemers dienden 20 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

 

Onder deskundige arbitrage van Piet Emmen en Arthur Emmen speelden Adri Kouwenberg en Bert Evers, beiden van b.v. de keu, de 1e partij tegen elkaar, in 22 beurten won Adri deze wedstrijd.

Just Zonneveld en Arnold Willemsen, van b.v. de valk, speelden de volgende wedstrijd, in 20 beurten was Arnold aan de meet.

Manfred Schmidt, van b.v. de viersprong, en Adri gingen samen de strijd aan, Manfred won in 19 beurten.

Jos Michielsen b.v. a.l.m., kwam voor de eerste keer aan tafel tegen Bert, in 16 beurten won Jos deze strijd.

Just pakte zijn 1e winst door Manfred in 23 beurten te kloppen.

Adri pakte zijn 2e winst door Jos in 18 beurten te verslaan.

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag ging tussen Arnold en Bert, in 30 beurten wist Bert deze wedstrijd te winnen.

Na dag 1 aan de leiding Adri met 4 punten in 3 wedstrijden.

Nog volop kanshebbers voor de laatste speeldag.

 

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Ger Kerst en Mari Loonen.

In de 1e wedstrijd won Jos in 18 beurten van Manfred.

Arnold klopte Adri in 21 beurten, en Just en Bert speelde remise tegen elkaar in 22 beurten.

Door winst op Manfred bracht Arnold  zijn puntentotaal op 6, door winst in 34 beurten.

Hierna won Jos van Just 17 beurten en kwam hiermee ook op 6 punten.

Nog 2 kanshebbers over de titel, Arnold en Jos die de laatste partij tegen elkaar zouden spelen.

Manfred won zijn laatste wedstrijd van Bert in 25 beurten.

Just bracht door winst op Adri in 18 beurten zijn puntentotaal op 5, goed voor de 3e plaats.

De laatste wedstrijd tussen Jos en Arnold zou tenslotte de kampioen moeten aanwijzen, beiden hadden 6 punten verzameld.

In een zeer nerveuze strijd van beide spelers gelukte het Arnold om deze wedstrijd winnend af te sluiten en won in 34 beurten, Jos kwam 1 carambole tekort,  en werd daarmee kampioen in deze klasse, proficiat.

 

Door dit kampioenschap is Arnold ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 5 kampioenen,

Geert Trommelen de kampioen van de 5e klasse heeft zich hiervoor al geplaatst..

 

v.l.n.r. Jos, Bert, Manfred, kampioen Arnold, Adri en Just.

 

Jos Michielsen pakte de prijzen voor de hoogste serie met 10 en de beste partij in 16 beurten.

 

STAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Arnold Willemsen

5

8

99

139

4

0,712

1,000

2.

Jos Michielsen

5

6

91

103

10

0,883

1,250

3.

Just Zonneveld

5

5

90

100

6

0,900

1,111

4.

Adri Kouwenberg

5

4

84

97

7

0,866

1,111

5.

Manfred Schmidt

5

4

89

119

9

0,748

1,053

6.

Bert Evers

5

3

72

114

6

0,632

0,909

 

VOORWEDSTRIJDEN  VIJFDE  KLASSE -        15 CAR.

 

Poule A -            Vrijdag 6 oktober en Zaterdag 7 oktober.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Rob Claesen

4

8

60

98

4

0,612

1,071

2.

Jan Oomes

4

6

59

81

3

0,728

0,882

3.

Jos Nollen

4

4

54

110

4

0,491

0,682

4.

Theo in 't Groen

4

2

39

140

3

0,279

0,278

5.

Riekie van de Hoven

4

0

23

107

3

0,215

0,000

Rob en Jan zijn geplaatst voor de finale op vrijdag 27 en zaterdag 28 oktober.

 

Poule B.             Vrijdag 13 oktober en Zaterdag 14 oktober.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Dré van den Bosch

4

6

57

63

4

0,905

1,364

2.

Conny Timmermans

4

6

57

108

5

0,528

1,250

3.

Piet Emmen

4

4

43

70

4

0,614

0,682

4.

Goof van den Heijkant

4

2

48

97

4

0,495

0,682

5.

Cees Willemse

4

2

35

102

3

0,343

0,429

Dré en Conny zijn geplaatst voor de finale op vrijdag 27 en zaterdag 28 oktober.

 

Poule C -            Vrijdag 20 oktober en Zaterdag 21 oktober.

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Geert Trommelen

4

8

60

91

6

0,659

0,682

2.

Frans Meeren

4

6

57

103

4

0,553

0,882

3.

Adrie de Bruijn

4

4

52

97

5

0,536

0,714

4.

Jeroen de Jong

4

2

42

116

4

0,362

0,395

5.

René van den Bosch

4

0

36

102

2

0,353

0,000

GEERT TROMMELEN WEDEROM KAMPIOEN IN DE 5E KLASSE.

 

Dit jaar vindt voor de 48e keer het persoonlijke kampioenschap bandstoten plaats.

Het toernooi wordt georganiseerd door B.V. De Valk / De Bobo’s en wordt onder auspiciën van de D.B.B. verspeeld in café de valk.

In het toernooi spelen in totaal 73 biljarters, die zijn onderverdeeld in 5 klassen.

Als extra toetje spelen na afloop van het toernooi de 5 kampioenen op vrijdag 12  en zaterdag 13 april  om een leuke prijzenpot in de superfinale.

Vorige week werd de finale verspeeld in de 5e klasse.

Alle deelnemers dienden 15 caramboles te behalen.

Na voorwedstrijden in 3 poules plaatsten de beste 6 zich voor deze finale.

 

Onder deskundige arbitrage van Theo in ‘t Groen en Toon van Spaandonk speelden Conny Timermans, van b.v. v.o.o. en Frans Meeren van b.v. de keu, de 1e partij tegen elkaar, Frans won in 19 beurten.

Dré van den Bosch, van b.v. de valk, en Jos Nollen van b.v. de bobo’s, speelden de volgende wedstrijd, in 26 beurten was Dré aan de meet.

Geert Trommelen, van b.v. ennog 5 en Jan Oomes van b.v. de viersprong, kwamen voor de eerste keer aan tafel, in een prima partij won Jan in 8 beurten.

Dré van den Bosch pakte ook zijn 2e winst door Frans in 11 beurten te verslaan.

Jan klopte hierna Jos in slechts 14 beurten.

Geert won pakte zijn 1e winst tegen Conny in 27 beurten.

Dré bezorgde hierna Jan zijn 1e nederlaag door te winnen in 32 beurten.

In de laatste wedstrijd van de eerste speeldag won Geert van Frans in 17 beurten.

Na dag 1 aan de leiding Dré met 3 gewonnen partijen en Jan en Geert hadden 2 keer winst en 1 keer verlies.

Frans had 1 keer winst en Conny en Jos waren nog puntloos.

 

Op dag 2 was de arbitrage in de vertrouwde handen van Jaco de Roon en Corné van Beijsterveld.

In de 1e wedstrijd pakte Conny in 10 beurten de winst tegen Jos.

In 19 beurten speelde Jan en Frans remise tegen elkaar.

Conny pakte ook haar  zijn 2e winst en bezorgde Dré daarmee zijn eerste nederlaag, dat ging in 18 beurten.

Geert bleef ook op koers voor het kampioenschap door winst tegen Jos in 12 beurten.

Nog 3 kanshebbers over de titel, Geert, Jan, Conny en Dré.

Doordat Conny ook haar 3e wedstrijd van deze dag won tegen Jan, in22 beurten was Jan hierdoor uitgeschakeld voor de titel.

Frans  behaalde de winst tegen Jos in 16 beurten en eindigde hierdoor met 5 punten.

De laatste wedstrijd tussen Dré en Geert zou tenslotte de kampioen moeten aanwijzen, beide hadden 6 punten verzameld.

Dré dacht de titel al binnen te hebben in 16 beurten had hij zijn caramboles verzameld, maar in de nastoot behaalde Geert 4 caramboles waardoor de partij in remise eindiigde.

Dat betekende dus een barrage partij, hierin was Geert de beste en on in 23 beurten Dré achterlatend op 12 caramboles en prolongeerde hiermee zijn titel in deze klasse, proficiat.

 

Door dit kampioenschap is Geert ook zeker van deelname aan de superfinale die plaats vindt tussen de 5 kampioenen.

 

v.l.n.r. Frans, Conny, kampioen Geert, Jan, Dre en Jos

 

Dré van den Bosch pakte de prijs van de hoogste serie met 8, Jan Oomes speelde de beste partij slechts 8 beurten.

Hierna reikte wedstrijdleider Jan Smans de prijzen uit aan de deelnemers.

 

STAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

1.

Geert Trommelen

5

7

67

80

4

0,838

1,250

2.

Dre van den Bosch

5

7

74

103

8

0,718

1,364

3.

Conny Timmermans

5

6

59

96

4

0,615

1,500

4.

Frans Meeren

5

5

60

82

5

0,732

0,938

5.

Jan Oomes

5

5

65

95

5

0,684

1,875

6.

Jos Nollen

5

0

28

78

2

0,359

0,000

 

Totaal 73 deelnemers.  Aanvang vrijdag 19.30 uur en aanvang zaterdag 13.30 uur

 

Jan Smans, wedstrijdleider b.v. de valk – de bobo’s