DATA 2020 –

 

WEGENS HET CORONA VIRUS GEEN WETSTEYN MASTERS.

 

 

KLIK HIER VOOR OVERZICHT KAMPIOENEN

 

GERRY KERST ONGESLAGEN KAMPIOEN.

 

Ook dit jaar werd er weer gespeeld om de titel WETSTEIJN MASTERS DRIEBANDEN.

Horeca Dongen organiseerde wederom dit toernooi, de wedstrijden werden afgewerkt in de volgende café ’s, Het Vaartje, D’ouwe Sok en De Valk.

Het toernooi werd voor de 31e keer verspeeld, met in totaal 45 deelnemers.

Dankzij de bereidwillige financiële medewerking van "WETSTEIJN AMUSEMENT" hing er ook dit jaar weer een mooie prijzenpot aan het toernooi.

 

Na voorwedstrijden kwart en halve finale werd op zaterdag 22 juni de finale verspeeld in café de valk.

De beste 5 uit de halve finale gingen strijden om de felbegeerde titel.

In deze finale 2 debutanten Mari Loonen en Manfred Schmidt.

Gerrit van der Veeken speelde zijn 3e finale en Gerry Kerst al zijn 4e.

Rob Houtepen begon aan zijn 8e finale.

Rob diende 12 caramboles te maken de overige deelnemers 6.

 

Onder kundige leiding van Dim van Groesen, Toon van Spaandonk en Henk Driessen werd de finale gestart.

In de 1e wedstrijd traden Mari Loonen en Gerry Kerst tegen elkaar aan, Gerry won in 16 beurten.

Met een slotserie van 3 won Gerrit van der Veeken in 17 beurten van Rob Houtepen.

Manfred Schmidt kwam voor het eerst aan tafel tegen Mari, na 18 beurten won Manfred.

Gerry won ook zijn 2e partij tegen Rob in 23 beurten.

Ook Manfred pakte zijn tweede winst tegen Gerrit in 12 beurten.

Rob wist hierna zijn eerste winst te pakken tegen Mari in 23 beurten.

Al een 3e winstpartij voor Gerry tegen Gerrit in 16 beurten.

Ook Manfred pakte zijn 3e winst door Rob in 20 beurten te verslaan.

De op dat moment puntloze Mari speelde de beste partij van de finale tegen Gerrit in 9 beurten.

De laatste wedstrijd ging tussen de ongeslagen spelers Manfred en Gerry, de winnaar van deze strijd zou de titel voor zich opeisen.

In een nerveuze strijd wist Gerry na 17 beurten de finish te bereiken, Manfred moest via de nastoot nog 2 caramboles proberen te maken om een barrage uit het vuur te slepen.

Manfred miste de nastoot zodat Gerry de titel voor zich opeiste, proficiat.

De beste partij werd gespeeld door Mari Loonen, 9 beurten goed voor 25 euro.

 

cid:image001.jpg@01D52A75.D241DE50

v.l.n.r. Manfred, Gerrit, Rob, Mari en kampioen Gerry

 

Na passende dankwoorden aan alle medewerkenden werd het toernooi door wedstrijdleider Jan Smans afgesloten en werd iedereen weer uitgenodigd voor de 32e editie van 2020.

 

Een bijzonder dankwoord was er voor WETSTEIJN amusement voor de financiële injectie, en de garantie dat de sponsoring ook gegarandeerd is voor de komende jaren.

 

 

EINDSTAND

GESP.

PNT

CAR

BRT

SERIE

ALG.GEM

H.P.G.

%

1.

Gerry Kerst

4

8

24

72

2

0,333

0,375

111%

2.

Manfred Schmidt

4

6

23

67

2

0,343

0,583

114%

3.

Gerrit van der Veeken

4

2

18

54

3

0,333

0,353

111%

4.

Rob Houtepen

4

2

43

83

3

0,518

0,522

86%

5.

Mari Loonen

4

2

15

66

2

0,227

0,667

76%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WETSTEIJN MASTERS 2019

 

HALVE FINALE

 

 

 

 

 

 

 

tussen haakjes aantal te behalen caramboles.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poule 1

De valk

 

15-jun

 

tafel 1

 

 

 

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Manfred Schmidt (6)

6

24

56

4

0,900

0,429

143%

2

Mari Loonen (6)

6

23

59

3

0,500

0,390

130%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Rob Claesen (6)

4

20

67

3

0,571

0,299

100%

4

William van Westenbrugge (8)

4

27

67

3

0,533

0,403

101%

5

Stefan Aarden (8)

0

16

56

3

0,000

0,286

71%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poule 2

De valk

 

15-jun

 

tafel 2

 

 

 

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Rob Houtepen (12)

6

48

73

4

0,933

0,658

110%

2

Ger Kerst (6)

6

23

81

3

0,353

0,284

95%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Rini Netten (8)

4

27

54

4

1,125

0,500

125%

4

Arthur Snoeren (8)

4

25

61

3

0,667

0,410

102%

5

Adri Kouwenberg (6)

0

15

55

3

0,000

0,273

91%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poule 3

d´ouwe sok

15-jun

 

 

 

 

 

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Gerrit van der Veeken (6)

6

20

60

3

1,167

0,333

111%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Bart Hultermans (14)

5

46

54

3

1,167

0,852

122%

3

Jan Leemans (6)

4

19

57

3

0,667

0,333

111%

4

Cees Claasen (10

3

27

54

3

0,632

0,500

100%

5

Jan Embrechts (6)

2

13

75

2

0,353

0,173

58%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beste partij halve finale

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerrit van der Veeken 6 beurten.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UITSLAG KWARTFINALE -

 

Poule 1

De valk

8-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Rob Houtepen (12)

6

48

62

6

1,714

0,774

129%

2

Jan Embrechts (6)

6

20

62

3

9,429

0,323

109%

3

Piet Ackermans (6)

4

19

61

2

0,857

0,311

104%

4

Ton van Gool (10)

2

25

64

3

0,786

0,391

78%

5

Joseph van de Ven (8)

2

16

67

3

0,280

0,239

60%

Poule 2

D'ouwe sok

8-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Adri Kouwenberg (6)

6

23

53

4

0,600

0,434

145%

2

Cees Claasen (10)

6

41

74

3

0,909

0,554

111%

3

Herman Anders (10)

4

35

63

5

0,846

0,556

111%

4

Jos Michielsen (6)

2

13

62

3

0,375

0,210

70%

5

Embert Broekhoven (14)

2

35

72

3

0,682

0,486

69%

Poule 3

De valk

8-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Rob Claesen (6)

5

19

51

4

0,545

0,373

124%

2

Bart Hultermans (14)

5

53

62

6

1,273

0,855

122%

3

Corné van Beijsterveld (6)

4

19

49

3

1,400

0,388

129%

4

Leo Peeters (8)

4

27

67

4

0,600

0,403

101%

5

Johan Nieuwenhuizen (10)

2

28

82

3

0,320

0,341

71%

Beste partij kwartfinale

Corné van Beijsterveld 5 beurten.

 

 

UITSLAG VOORWEDSTRIJDEN –

 

Poule 1

D'ouwe sok

11-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Gerrtt van der Veeken (6)

6

22

80

2

0,368

0,275

92,0%

2

Dim van Groesen (6)

4

19

53

3

0,667

0,358

119,0%

3

Adri Kouwenberg (6)

4

18

59

2

0,375

0,305

102,0%

4

Nico Akkermans (8)

4

26

86

3

0,750

0,302

76,0%

5

Tjeu Boomaars (6)

2

14

67

2

0,778

0,209

70,0%

Poule 2

Het vaartje

11-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Manfred Schmidt (6)

8

29

49

3

1,000

0,592

197,0%

2

Rob Kuipers (6)

4

23

62

3

0,421

0,371

124,0%

3

Joseph van de Ven (8)

4

26

62

3

0,750

0,419

105,0%

4

Leo Loonen (10)

2

25

61

4

0,750

0,410

82,0%

5

Toon Verbunt (10)

2

22

70

4

0,360

0,314

63,0%

Poule 3

Het vaartje

18-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Arthur Snoeren (8)

6

24

55

3

0,800

0,436

109,0%

2

Herman Anders (10)

6

39

74

3

0,923

0,527

105,0%

3

Leo Peeters (8)

4

27

56

3

1,000

0,482

121,0%

4

Bart Hultermans (14)

4

42

60

4

0,875

0,700

100,0%

5

Hans Boutier (6)

0

13

75

2

0,000

0,173

58,0%

Poule 4

De valk

18-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Rini Netten (8)

6

31

47

4

0,818

0,660

165,0%

2

Jos Michielsen (6)

6

21

68

2

0,538

0,309

103,0%

3

Corné van Besijsterveld (6)

6

20

68

3

0,429

0,294

98,0%

4

Jan Pullens (8)

2

18

66

4

0,900

0,273

68,0%

5

Ronald van Eil (6)

0

10

61

2

0,000

0,164

55,0%

Poule 5

De valk

25-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

William van Westenbrugge (8)

8

33

62

3

0,750

0,532

133,0%

2.

Rob Houtepen (12)

6

47

63

9

4,000

0,746

124,0%

3.

Arjo Dane (6)

4

24

59

4

0,538

0,407

136,0%

4.

Henk Faro (8)

2

20

50

3

0,533

0,400

100,0%

5.

Theo in 't Groen (6)

0

12

58

3

0,000

0,207

69,0%

Poule 6

D'ouwe sok

25-mei

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Jan Leemans (6)

8

24

67

4

1,000

0,358

119,0%

2.

Cees Claasen (10)

6

40

58

4

0,909

0,690

133,0%

3.

Rob Claesen (6)

4

19

51

2

0,500

0,373

124,0%

4.

Ad Siemons (8)

2

20

56

3

0,533

0,357

89,0%

5.

Hans Verbunt (10)

2

32

72

2

0,714

0,444

89,0%

Poule 7

Het vaartje

1-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1

Mari Loonen (6)

6

26

69

3

0,636

0,377

126,0%

2

Jan Embrechts (6)

6

21

70

3

0,700

0,300

100,0%

3

Embert Broekhoven (14)

6

44

76

8

0,750

0,579

83,0%

4

Dick van Zwietering (8)

2

17

73

2

0,280

0,233

58,0%

5

Cees Willemse (6)

0

11

78

3

0,000

0,141

47,0%

Poule 8

De valk tafel 1

1-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Stefan Aarden (8)

8

33

64

4

0,727

0,516

129,0%

2.

Ton van Gool (10)

6

37

71

4

1,500

0,521

104,0%

3.

Johan Nieuwenhuizen (10)

4

27

60

4

0,625

0,450

90,0%

4.

Richard Smans (6)

2

19

61

4

0,545

0,311

104,0%

5.

Hans de Rooij (6)

0

13

80

1

0,000

0,163

54,0%

Poule 9

De valk tafel 2

1-jun

Naam

punten

car.

beurten

serie

h.p.g.

alg.gem

%

1.

Ger Kerst (6)

6

25

58

3

0,545

0,431

152,0%

2.

Piet Ackermans (6)

6

23

71

2

0,429

0,324

106,0%

3.

Jeroen van Gool (8)

4

18

80

2

0,240

0,225

69,0%

4.

Piet Scheepers (6)

3

15

94

2

0,261

0,160

68,0%

5.

Arnold Willemsen (6)

1

11

77

1

0,160

0,143

58,0%

Beste partij voorwedstrijden:

Rob Houtepen 3 beurten.